zaza 05.03.03, 14:05 czy moge ogladac ten mecz dzisia w internecie? jak? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bialo_czerwona Re: wisla-lazio 05.03.03, 16:28 zaza napisała: > czy moge ogladac ten mecz dzisia w internecie? > jak? > Raczej nie, mozesz poczytac: relacja na zywo na gazecie. Chyba, ze Lolo cos poradzi. Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 Re: wisla-lazio 05.03.03, 17:27 (...)WISLA........KRAKOW!!!!!!!!!!!!!!!! 2-0.....!.........bedzie!....... Na internet?......chyba nie,kiedys szukalaem takie cos,ale nie bylo nic............ WISLA..........KRAKOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 No to odpalamy browce!........... 05.03.03, 17:55 (...)Jeszcze tylko pare min......... Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.03.03, 18:03 (...)1-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 Sedzia zlamal noge................ 05.03.03, 18:16 (...)Swietny mecz!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_w_agrescie Mam nadzieje ze w kolanie ....!!! 05.03.03, 18:18 Lolo nie kitu pisz ile jest ja w robocie siedzim ! Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 No to przerwa.................... 05.03.03, 18:53 (...)Warunki dramatyczne,zimno jak cholera........... Oj,trzeba budowac stadiony,panowie i panie..... Narazie 1-1............ Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 Re: wisla-lazio 05.03.03, 19:55 (...)Wisla poplynela............. Boisko gnojowka....... K........a j..........a p.........a.......... Znowu nabralem sie na........made in poland........ Odpowiedz Link Zgłoś
bialo_czerwona Re: wisla-lazio 05.03.03, 20:09 Biedny Lolo ... a moglo byc tak pieknie ... Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_w_agrescie Re: wisla-lazio 05.03.03, 20:14 bialo_czerwona napisała: > Biedny Lolo ... a moglo byc tak pieknie ... To ile w koncu przeruchali ? Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 Re: wisla-lazio 05.03.03, 20:17 bozena_w_agrescie napisała: > bialo_czerwona napisała: > > > Biedny Lolo ... a moglo byc tak pieknie ... > > To ile w koncu przeruchali ? ___________________________________ (...).........1-2.......... Odpowiedz Link Zgłoś