Dodaj do ulubionych

Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu mody..

03.08.07, 03:17
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43645&w=66782521
Swiat widac pelen jest BYNAJMNIEJ prowincjonalnych idiotek, ktore BYNAJMNIEJ
wiedza dlaczego cos robia w zyciu BYNAJMNIEJ.

Obserwuj wątek
    • za_morzem Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 03:24
      emigruja z innych powodow,
      "moda" odnosila sie do kraju.
      • norma_baker Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 03:45
        Czyli wszystko O.K. wg ciebie?
        Wiem, ze masz ptasi mozdzek ale nie musisz tu tego ciagle pokazywac, bo rece
        opadaja jak sie ciebie czyta.
        • hotdog1 Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 03:48
          ehehehehhehhhehe - dobre !
        • za_morzem :))) 03.08.07, 03:55
          norma z logiki chyba za dobra nie bylas?

          emigruja bo w polsce jest nedza.
          to dla wielu koniecznosc.

          kierunek moze byc juz bardziej irracjonalny czyli moda.

          w europie rosnie moda na bollywood.
          moze niedlugo zaczna tam emigrowac.
          z mody.
          kumasz teraz?




          • zpustynii Re: :))) 03.08.07, 04:06
            Ty dobrze kumasz, dlatego doskonale rozumiesz o co chodzi, ekspert jestes.
            Kto jak kto ale jedna idiotka rozumie druga idiotke. Logika nieskomplikowana
            calkiem.
            • za_morzem robinhood czyli kasia strzykawka zpustyni 03.08.07, 04:09
              hehe, z pustyni, wiekszego psychola jak ty tu jeszcze nie bylo.
              ty jestes robinhood ktoremu odyebalo po historii z kasia strzykawka.
              hehehe.
              • soup.nazi Re: robinhood czyli kasia strzykawka zpustyni 03.08.07, 18:59
                za_morzem napisał:

                > hehe, z pustyni, wiekszego psychola jak ty tu jeszcze nie bylo.
                > ty jestes robinhood ktoremu odyebalo po historii z kasia strzykawka.
                > hehehe.

                Nie bylo, ale jest. Tak, tak, east europian o ciebie chodzi, ty bumie budowlany
                Burnaby, hehehe. Hooy cie wie pod iloma nickami wypisujesz swoje szlochy ciecia
                na mrozie.
            • tato1 Re: :))) 03.08.07, 04:10
              zpustynii napisał:

              > Ty dobrze kumasz, dlatego doskonale rozumiesz o co chodzi, ekspert jestes.
              > Kto jak kto ale jedna idiotka rozumie druga idiotke. Logika nieskomplikowana
              > calkiem.
              -
              ..........to chyba paradoks...............
    • kwiatek_leona Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 05:38
      "Swiat widac pelen jest BYNAJMNIEJ prowincjonalnych idiotek, ktore BYNAJMNIEJ
      wiedza dlaczego cos robia w zyciu BYNAJMNIEJ."

      Zaraz, zaraz, Norma. Autorka watku, ktory podlinkowales, uzyla
      slowo "bynajmniej" poprawnie ("Nowa Zelandia bynajmniej nie wyszla z mody...).
      Mam nadzieje, ze po ponownym przeanalizowaniu tekstu BYNAJMNIEJ sie przyznasz
      do pomylki...
      • za_morzem Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 05:49
        i "bynajmniej" i "moda" byly ok.
        on po prostu nie zrozumial.
        • kwiatek_leona Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 06:23
          "i "bynajmniej" i "moda" byly ok. on po prostu nie zrozumial"

          No i co ja mam z tym zrobic? Norma nie zrozumial dwoch slow a Twoje poparcie
          jakos mnie nie cieszy...
          • za_morzem Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 06:28
            zignoruj.
            po prostu.
            • kwiatek_leona Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 18:55
              Za_morzem, po dobrze przespanej nocy rzucilam okiem na moj wpis powyzej i
              uznaje, ze byl glupi i niepotrzebny. Przepraszam.
        • soup.nazi Zamorzony, ty bumie jezykowy 03.08.07, 19:02
          O czym ty piszesz, kmieciu buraczany z Pultuska? O jezyku? Buahahaha! Uwazaj,
          zeby ci ktos nie wyrzucil na wyszukiwarze twoich wypocin po polsku. O angielskim
          listosciwie nie wspomne.
      • zpustynii Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 08:33
        Bynajmniej to slowo klucz wystarczy je uslyszec a od razu wiadomo, ze ma sie do
        czynienai z burakiem z awansu, pewnie to chciala ta norma powiedziec.
    • luiza-w-ogrodzie To jeszcze nic 03.08.07, 07:12
      ..wyobrazcie sobie ze w powodu mody kobiety potrafia chodzic z nerkami na
      wierzchu! To jest dopiero szok!

      Luiza-w-Ogrodzie
      .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      Australia-uzyteczne linki
      • zpustynii Re: To jeszcze nic 03.08.07, 08:37
        Niewykluczone,ze ona nie tylko emigruje do NZ, bo taka ostatnio moda, ale na
        dodatek nosi nerki na wierzchu. Czyli caly czas jest na fali.

        Ciekawe czy bedzie miala forse na leczenie jak przyjdzie co do czego, czy nie
        bedzie sie leczyla, bo w modzie bedzie chory wyglad i ciekawe gdzie bedzie
        chorowala na ciagle modnej NZ? A co sie stanie jak NZ wyjdzie z mody?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka