norma_baker 03.08.07, 03:17 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43645&w=66782521 Swiat widac pelen jest BYNAJMNIEJ prowincjonalnych idiotek, ktore BYNAJMNIEJ wiedza dlaczego cos robia w zyciu BYNAJMNIEJ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
za_morzem Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 03:24 emigruja z innych powodow, "moda" odnosila sie do kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
norma_baker Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 03:45 Czyli wszystko O.K. wg ciebie? Wiem, ze masz ptasi mozdzek ale nie musisz tu tego ciagle pokazywac, bo rece opadaja jak sie ciebie czyta. Odpowiedz Link Zgłoś
hotdog1 Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 03:48 ehehehehhehhhehe - dobre ! Odpowiedz Link Zgłoś
za_morzem :))) 03.08.07, 03:55 norma z logiki chyba za dobra nie bylas? emigruja bo w polsce jest nedza. to dla wielu koniecznosc. kierunek moze byc juz bardziej irracjonalny czyli moda. w europie rosnie moda na bollywood. moze niedlugo zaczna tam emigrowac. z mody. kumasz teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
zpustynii Re: :))) 03.08.07, 04:06 Ty dobrze kumasz, dlatego doskonale rozumiesz o co chodzi, ekspert jestes. Kto jak kto ale jedna idiotka rozumie druga idiotke. Logika nieskomplikowana calkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
za_morzem robinhood czyli kasia strzykawka zpustyni 03.08.07, 04:09 hehe, z pustyni, wiekszego psychola jak ty tu jeszcze nie bylo. ty jestes robinhood ktoremu odyebalo po historii z kasia strzykawka. hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
soup.nazi Re: robinhood czyli kasia strzykawka zpustyni 03.08.07, 18:59 za_morzem napisał: > hehe, z pustyni, wiekszego psychola jak ty tu jeszcze nie bylo. > ty jestes robinhood ktoremu odyebalo po historii z kasia strzykawka. > hehehe. Nie bylo, ale jest. Tak, tak, east europian o ciebie chodzi, ty bumie budowlany Burnaby, hehehe. Hooy cie wie pod iloma nickami wypisujesz swoje szlochy ciecia na mrozie. Odpowiedz Link Zgłoś
tato1 Re: :))) 03.08.07, 04:10 zpustynii napisał: > Ty dobrze kumasz, dlatego doskonale rozumiesz o co chodzi, ekspert jestes. > Kto jak kto ale jedna idiotka rozumie druga idiotke. Logika nieskomplikowana > calkiem. - ..........to chyba paradoks............... Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatek_leona Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 05:38 "Swiat widac pelen jest BYNAJMNIEJ prowincjonalnych idiotek, ktore BYNAJMNIEJ wiedza dlaczego cos robia w zyciu BYNAJMNIEJ." Zaraz, zaraz, Norma. Autorka watku, ktory podlinkowales, uzyla slowo "bynajmniej" poprawnie ("Nowa Zelandia bynajmniej nie wyszla z mody...). Mam nadzieje, ze po ponownym przeanalizowaniu tekstu BYNAJMNIEJ sie przyznasz do pomylki... Odpowiedz Link Zgłoś
za_morzem Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 05:49 i "bynajmniej" i "moda" byly ok. on po prostu nie zrozumial. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatek_leona Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 06:23 "i "bynajmniej" i "moda" byly ok. on po prostu nie zrozumial" No i co ja mam z tym zrobic? Norma nie zrozumial dwoch slow a Twoje poparcie jakos mnie nie cieszy... Odpowiedz Link Zgłoś
za_morzem Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 06:28 zignoruj. po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatek_leona Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 18:55 Za_morzem, po dobrze przespanej nocy rzucilam okiem na moj wpis powyzej i uznaje, ze byl glupi i niepotrzebny. Przepraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
soup.nazi Zamorzony, ty bumie jezykowy 03.08.07, 19:02 O czym ty piszesz, kmieciu buraczany z Pultuska? O jezyku? Buahahaha! Uwazaj, zeby ci ktos nie wyrzucil na wyszukiwarze twoich wypocin po polsku. O angielskim listosciwie nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś
zpustynii Re: Wierzcie albo nie, ludzie emigruja z powodu m 03.08.07, 08:33 Bynajmniej to slowo klucz wystarczy je uslyszec a od razu wiadomo, ze ma sie do czynienai z burakiem z awansu, pewnie to chciala ta norma powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie To jeszcze nic 03.08.07, 07:12 ..wyobrazcie sobie ze w powodu mody kobiety potrafia chodzic z nerkami na wierzchu! To jest dopiero szok! Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś
zpustynii Re: To jeszcze nic 03.08.07, 08:37 Niewykluczone,ze ona nie tylko emigruje do NZ, bo taka ostatnio moda, ale na dodatek nosi nerki na wierzchu. Czyli caly czas jest na fali. Ciekawe czy bedzie miala forse na leczenie jak przyjdzie co do czego, czy nie bedzie sie leczyla, bo w modzie bedzie chory wyglad i ciekawe gdzie bedzie chorowala na ciagle modnej NZ? A co sie stanie jak NZ wyjdzie z mody? Odpowiedz Link Zgłoś