Wrocilam z najwiekszej IKEA na polkuli poludniowej, gdzie
wyskoczylam w czasie lunchu. Lubie ich wzornictwo, szczegolnie
szkla, lampy i rozne domowe akcesoria. Meble, chociaz ladnie
zaprojektowane, sa niestety z tanich plyt wiorowych lub miekkiej
sosny, ale dobrze nadaja sie dla dzieci, ktore i tak z nich
wyrastaja. Jak zwykle byly tam tlumy Europejczykow (slyszalam
Polakow, Rosjan i chyba Serbow) oraz troche mlodych Azjatow. Kto u
Was kupuje w sklepach IKEA?
Luiza-w-Ogrodzie
.¸¸><

(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><

(((º>
Australia-uzyteczne linki