Dodaj do ulubionych

Najdroższa kawa na świecie

12.04.08, 08:48
Czyli mieszanka kawy 'blue mountain' i 'kopi', oraz nasion kawy na
wpół przetrawionej i wydalonej przez sumatryjskie 'koty'.
Podobno porządnie domyte - yakh. Czego to ludzie nie wymyślą???

Pozostanę osobiście przy tej taniej...

Inne ekskluzywne 'gusta'???

Kan

Obserwuj wątek
    • kan_z_oz Re: Najdroższa kawa na świecie - link 12.04.08, 08:49
      londyn.gazeta.pl/londyn/1,82233,5110735.html
      Zapomniałam

      Kan
    • jphawajski Re: Najdroższa kawa na świecie 12.04.08, 10:14
      myslalem ze chcesz napisac ze amerykanska. amerykanska rzeczywiscie
      jest droga ale zato najlepsza na swiecie.
      • latarnick zawiodles mnie JP 12.04.08, 11:24
        myslalem ze napiszesz: "tak, polecam! pilem te kawe z g. kotow
        sumatryjskich wylegujac sie na tarasie"
      • zagadeknaukowy Re: Najdroższa kawa na świecie 12.04.08, 15:35
        mam nadzieje ze masz na mysli poludniowoamerykanska, np z Peru czy
        Ekwadoru (mniam). Dobra tez jest etiopska. Nie mam tez problemu z
        robieniem kawy z odchodow mojego futrzaka, choc wymaga to
        umiejetnego karmienia przed 'zbirami', a to nie wolno karmic
        jedzeniem tzw mokrym bo straszliwie smeirdzi. Tylko suchy prowiant!
        • jphawajski Re: Najdroższa kawa na świecie 12.04.08, 19:51
          amerykanska to z usa. amerykanin to obywatel usa.
          • zagadeknaukowy Re: Najdroższa kawa na świecie 12.04.08, 20:08
            oczywiscie, dziekuje za korekte! A ta najlepsza amerykanska kawa to
            rosnie w Luizjanie obok pol ryzowych czy na tej plastykowej wysepce
            obok Hawajow?
            • matrix_us Re: Najdroższa kawa na świecie 13.04.08, 05:21
              Najlepsza kawa rosnie zawsze na ziemi wulkanicznej(zreszta na ziemi
              wulkanicznej wszystko rosnie pierwszego gatunku) a taka jest wlasnie
              na Hawajach, w Luizjanie nie produkuja kawy, ciotka, popieprzylo ci
              sie znowu.
              Najdrosza i najlepsza kawa na swiecie pochodzi z Hawajow. Nazywa sie
              KONA, tak jak miejsce z ktorego pochodzi.
    • waldek.usa Re: Najdroższa kawa na świecie 12.04.08, 13:53
      Ja kupuje Kenya + touch of Java & Sumatra.
      Z taniego punktu hispanic jest cslkiem niezla.
    • donk heheh ortalion zaprasza na kawusiem. 12.04.08, 14:10
      Ot jego macioory, ona mu codziennie robi do szklaneczki, nieraz jej wyjdzie
      czarna, ale czasem zolta, Zalezy co macioora dzien wczesniej zezre.
      Ortaliom mowi ze kawusia pyszna. heheheheheheh
      Ale jak kolegom z dawnej pracy zaserwowal to mu ryja obili i wylecial z roboty.
      Tera strozuje nasz ortalion i tyle ma z kawusi. heheheheheheh
      • zagadeknaukowy Re: heheh ortalion zaprasza na kawusiem. 12.04.08, 15:36
        u sick fuck!
    • pest_controller Re: Najdroższa kawa na świecie 13.04.08, 02:20
      amerykanska najlepsza,powiedzial smakosz z Hawii,kon by sie usmial i ten kot pewnie tez hehehe
      • zagadeknaukowy Re: Najdroższa kawa na świecie 13.04.08, 04:59
        jak taki madry jestes to powiedz ktora jest dobra, nie trzymaj mnie
        w neipewnosci!!
      • matrix_us Re: Najdroższa kawa na świecie 13.04.08, 05:06
        ty durniu nawet nie wiesz, ze najlepsza kawa rosnie zawsze na ziemi
        wulkanicznej, a taka wlasnie jest na Hawajach i kawa takze jest tam
        pierwszorzedna, o ile nie njalepsza na swiecie. Ale do tego trzeba
        troche o swiecie wiedziec i bywac troche dalej niz Egipt ewentualnie
        Hiszpania.
        • pest_controller matrix przebudziles sie 13.04.08, 05:28
          jak w Ameryce? a kawe najlepsza to robie sobie sam,ten kto ceni sobie smak kawy wie o czym mowie
          • matrix_us Re: matrix przebudziles sie 13.04.08, 05:47
            dlaczego mialem sie przebudzic, ja tu nie dyzuruje, jak ty, ja ty
            tylko wpadam a u mnie jeszcze jest mloda godzina, przed polnoca.
            Co innego u ciebie, jeszcze nie ma 6 rano....

            Co za samozaparcie i pragnienie rozmawiania z nami.
            • pest_controller matrix a moze tak 13.04.08, 07:09
              po francusku
    • flipflap Re: Najdroższa kawa na świecie 13.04.08, 03:50
      Online można ją kupić 1 lbs za $75.00
      • matrix_us Kona coffee 13.04.08, 05:40
        en.wikipedia.org/wiki/Kona_coffee
        www.hawaii-gourmet-shopping.com/hawaiiancoffee.html
        • zagadeknaukowy Re: Kona coffee 13.04.08, 07:06
          no i wyszlo szydlo ze to ten chwiej mirko znowu linkuje jak
          nawiedzony.
          • kan_z_oz Re: Kona coffee 13.04.08, 13:49
            hawajski napisał; myslalem ze chcesz napisac ze amerykanska.
            amerykanska rzeczywiscie
            jest droga ale zato najlepsza na swiecie.

            ODP: Tej z 'kotów' sumatryjskich nie piłam. Na dzień dzisiejszy nie
            mam też zamiaru próbować.
            Hawajska mówicie? Poszukam...

            Kan


          • jot-23 Re: Kona coffee 13.04.08, 15:38
            lol...ehhh stare czasy... tak na moje oko ten perwert juz tu nie
            pisuje i poswieca 100% swojego cennego czasu jako
            transwestyta "rhodeisland"...zajmujac sie wyszywaniem, koronkami i
            poradami dla mlodych matek na forach kobiecych.
            • kan_z_oz Re: Kona coffee 13.04.08, 16:23
              jot-23 napisał:

              > lol...ehhh stare czasy... tak na moje oko ten perwert juz tu nie
              > pisuje i poswieca 100% swojego cennego czasu jako
              > transwestyta "rhodeisland"...zajmujac sie wyszywaniem, koronkami i
              > poradami dla mlodych matek na forach kobiecych.

              ODO: Lol...którego 'perwerta' masz na myśli - pytam, na wszelki
              wypadek, coby pochopnie nie przeskoczyć do żadnej konkluzji???

              Kan
              • yapo2 Re: Kona coffee 13.04.08, 16:40
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11918&w=77386864&a=77428277
                wystrzegaj sie tego, znany jako doradca budowalany dla oczekujacych
                matek, specjalnosc to przemyt w RV, ze scianka dzialowa ktora robi
                pojazd krotszy w srodku. Uwaza ze tam gdzie gwozdz, tam ojczyzna,
                byle by bylo jakies forum dla oczekujacych matek.
    • flipflap Re: Najdroższa kawa na świecie 13.04.08, 14:43
      Ja to lubię kawę z WAWA.
      Hazelnut z mleczkiem $1.37 za 20oz.


      www.maxior.pl/?p=index&id=140&6
      www.fun.from.hell.pl/2004-08-26/misiu.jpg
      www.youtube.com/watch?v=IG4SbX26G60
    • zuzia381 Re: Najdroższa kawa na świecie 14.04.08, 04:11
      a smakuje jak zwyklasmile
      • pest_controller Re: Najdroższa kawa na świecie 14.04.08, 04:19
        najwazniejsze,ze dla niego najlepsza i to sie liczy
        • wacek_z_portu Re: Najdroższa kawa na świecie 15.04.08, 21:15
          Kawa Kona wcale nie smakuje jak kazda inna, ma bardzo specjalny
          zapach, kolor i smak. Widocznie jej nie pilas i zajmujesz glos tak
          na wszelki wypadek, co jest zajeciem dosc powszechnym u Polakow:
          mowia o czym nic nie wiedza.
    • krzywy_wacek_ontariana Re: Najdroższa kawa na świecie 16.04.08, 02:05
      ja tam pije zbozowa czasem mlika dodam i jest super, a co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka