Dodaj do ulubionych

Mrowki w Polsce

IP: *.netcom.ca 12.01.02, 14:25
Powszechnie mrowki sa postrzegane jako bardzo pozyteczne istoty. Ale
nie w Kraju. Od 1-go stycznia weszly przepisy, ktore bardzo utrudnia zycie
polskim "mrowkom". Zaostrzono znacznie przepisy w sprawie limitow
wwozonych na alkohol i papierosy. Pogorszy to los tysiecy ludzi codziennie
kursujacych na Slowacje, do Czech i nawet Niemiec. Ale jesli obecnie
panstwo praktycznie sie utrzymuje z handlu alkoholem, to dlaczego
zwyklym ludziom sie to uniemozliwia? Przeciez tak czy owak zarobione
pieniadze zostaja w Kraju!
Obserwuj wątek
    • Gość: Don Re: Mrowki w Polsce IP: *.uc.nombres.ttd.es 12.01.02, 21:04
      Gość portalu: Sexy_MF napisał(a):

      > Powszechnie mrowki sa postrzegane jako bardzo pozyteczne istoty. Ale
      > nie w Kraju. Od 1-go stycznia weszly przepisy, ktore bardzo utrudnia zycie
      > polskim "mrowkom". Zaostrzono znacznie przepisy w sprawie limitow
      > wwozonych na alkohol i papierosy. Pogorszy to los tysiecy ludzi codziennie
      > kursujacych na Slowacje, do Czech i nawet Niemiec. Ale jesli obecnie
      > panstwo praktycznie sie utrzymuje z handlu alkoholem, to dlaczego
      > zwyklym ludziom sie to uniemozliwia? Przeciez tak czy owak zarobione
      > pieniadze zostaja w Kraju!

      Kolego Sexy .Proponuje wam objecie posady komentatora i wyjasniacza polskich
      problemow.Z prawdziwa przyjemnoscia zauwazylem,ze masz kolego wyostrzony
      instynkt "czujnosci obywatelskiej" Koniecznie chcesz udowodnic ,ze masz TV
      Polonia oraz dosrep do innych zrodel wiedzy o kraju.Co ciekawe to mamy duza
      wygode-sam zadajesz pytania i sam na nie odpowiadasz. A gama zainteresowan
      twoich rozciaga sie od autobusow miejskich do "mrowek " i wiele wiele innych.
      Nie traktuj tego jako zlosliwosc;ja tez czasami lubie ponudzic ! Ale mam
      prosbe :przy nastepnej prasowce wybierz temat bardziej "palacy"
      taki "bulwersujacy opinie publiczna" Z prawdziwa wdziecznoscia za wyjasnienie
      wielu krajowych zawilosci pozdrawiam.Bez Ciebie ja i cala masa innych bysmy
      pozostali ciemni jak tabaka w rogu. Niech Bog ma Cie w opiece.
      • Gość: Sexy_MF Re: Mrowki w Polsce IP: *.netcom.ca 12.01.02, 22:19
        Hej Hombre per favor! Mala sugestia: nie musisz wcale zabierac glosu na
        nudne tematy (a juz na pewno nie dwa razy). Ot co!

        PS. Dopiero co wrocilem z Kraju i dalej tematyka z nim zwiazana jest mi
        dosc bliska.
    • Gość: Don Re: Mrowki w Polsce IP: *.uc.nombres.ttd.es 12.01.02, 21:04
      Gość portalu: Sexy_MF napisał(a):

      > Powszechnie mrowki sa postrzegane jako bardzo pozyteczne istoty. Ale
      > nie w Kraju. Od 1-go stycznia weszly przepisy, ktore bardzo utrudnia zycie
      > polskim "mrowkom". Zaostrzono znacznie przepisy w sprawie limitow
      > wwozonych na alkohol i papierosy. Pogorszy to los tysiecy ludzi codziennie
      > kursujacych na Slowacje, do Czech i nawet Niemiec. Ale jesli obecnie
      > panstwo praktycznie sie utrzymuje z handlu alkoholem, to dlaczego
      > zwyklym ludziom sie to uniemozliwia? Przeciez tak czy owak zarobione
      > pieniadze zostaja w Kraju!

      Kolego Sexy .Proponuje wam objecie posady komentatora i wyjasniacza polskich
      problemow.Z prawdziwa przyjemnoscia zauwazylem,ze masz kolego wyostrzony
      instynkt "czujnosci obywatelskiej" Koniecznie chcesz udowodnic ,ze masz TV
      Polonia oraz dosrep do innych zrodel wiedzy o kraju.Co ciekawe to mamy duza
      wygode-sam zadajesz pytania i sam na nie odpowiadasz. A gama zainteresowan
      twoich rozciaga sie od autobusow miejskich do "mrowek " i wiele wiele innych.
      Nie traktuj tego jako zlosliwosc;ja tez czasami lubie ponudzic ! Ale mam
      prosbe :przy nastepnej prasowce wybierz temat bardziej "palacy"
      taki "bulwersujacy opinie publiczna" Z prawdziwa wdziecznoscia za wyjasnienie
      wielu krajowych zawilosci pozdrawiam.Bez Ciebie ja i cala masa innych bysmy
      pozostali ciemni jak tabaka w rogu. Niech Bog ma Cie w opiece.
      • Gość: WC Re: Mrowki w Polsce IP: *.sympatico.ca 12.01.02, 21:06
        smile)))))))))))
        • Gość: Don Re: Mrowki w Polsce do sexy IP: *.uc.nombres.ttd.es 12.01.02, 23:00

          Po pierwsze to "por" favor.Po drugie nie zabieralem glosu na "nudny" temat
          (chyba ,ze moje uwagi na temat twoich uniesien publicystycznych )uwazasz za
          zabieranie glosu na nudny temat.Po trzecie jezeli tamatyka krajowa jest
          ci "dosc" bliska to sobie ja przybliz by byla calkiem bliska ! Chodzilo mi o
          mozliwie skondensowane podawanie przez ciebie wszystkim znanych nowosci
          krajowych.Itd.Itp. Co nie oznacza bym mial cos przeciw Twojej radosnej
          tworczosci.Oby Bog dal Ci zdrowie i sile w palcach by naciskac klawisze.Wszyscy
          jestesmy wolnymi i mamy prawo do wypowiedzi.
          • Gość: ESL Re: Mrowki w Polsce do sexy IP: *.sympatico.ca 13.01.02, 00:04
            A ja naiwnie myslalem, ze to beda jakies sentymentalne wspomnienia Telimeny z Tadeuszem czy
            odwrotnie. Tu tymczasem wielka publicystyka o malych ciulaczach, co maja mocne buty i duzo czasu.
            Eh, romantyzm umiera w narodzie - pozostaje tylko wodka i papierosy przemycane ze Slowacji - coz za
            upadek obyczajow...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka