Gość: Sexy_MF
IP: *.netcom.ca
12.01.02, 14:25
Powszechnie mrowki sa postrzegane jako bardzo pozyteczne istoty. Ale
nie w Kraju. Od 1-go stycznia weszly przepisy, ktore bardzo utrudnia zycie
polskim "mrowkom". Zaostrzono znacznie przepisy w sprawie limitow
wwozonych na alkohol i papierosy. Pogorszy to los tysiecy ludzi codziennie
kursujacych na Slowacje, do Czech i nawet Niemiec. Ale jesli obecnie
panstwo praktycznie sie utrzymuje z handlu alkoholem, to dlaczego
zwyklym ludziom sie to uniemozliwia? Przeciez tak czy owak zarobione
pieniadze zostaja w Kraju!