28.07.09, 16:02
Moze ktos z tutejszych samcow chcialby odbic doope premierowi Bulandii?
Bylemu co prawda, a i doopa tez w gatunku premiera Bulandii czyli do doopy,
niemniej jednak jest to niezle wyzwanie i zaszczyt jesli sie powiedzie.
Kolega yaponczyk mialby, moim zdaniem, duze szanse poniewaz znajduje sie w
posiadaniu az 2 samochodow, a premier ani jednego hehe
Co trzeba zrobic, zeby uwiesc poetycka doope premiera?
Na poczatek wystarczy do niej zagadac (tak mysle, bo nie wiem, moze ona bierze
na czekolade albo cukierek?)

forum.gazeta.pl/forum/w,720,98359086,98359086,Wierszyk_dla_tych_w_Pracy.html
Obserwuj wątek
    • kupa.kazi Re: Challenge 28.07.09, 16:19
      hehe sciur pomarzyc se mozesz o celebrytkach,zebys ta kase mial co un to bys na
      zadupiu kanadyjskiem nie siedzial a mlode i piekne duupcie obracal a tak mozesz
      co najwyzej swoja doope nadstawiac... habiemu i jego pobratymcom
      • urvvis Re: Challenge 28.07.09, 20:01
        hehe wczoraj takiego szczesliwca widzialem w sklepie. ona jak z katalogu russian
        brides, znacznie mlodsza od tego lysiejacego gamonia o tepym spojrzeniu. Ona
        udawala ze nie jest z nim, a on dopasowywal sie do roli bycia jej kierowca.
        Uwielbiam ogladac takie szczesliwe zwiazku doswiadczenia z mlodoscia, hehehehehe
        szczescie bilo in smuga z doop, hehehehe
        • kupa.kazi Re: Challenge 28.07.09, 20:17
          ciesz sie,ze masz co poogladac hehe jakbys dzien i noc przez wiele,wiele lat
          musial patrzec na ta sama tlusta doope to bys,jak sciur innym w sypialni
          siedzial i rudy leb pod koldre pchaaaaal
          • urvvis Re: Challenge 29.07.09, 04:07
            to rozumiem dlaczego kolderka byla przykrotka i nogi mu pies wylizywal, hehehe
            • kupa.kazi Re: Challenge 29.07.09, 04:24
              lizal,lizal az zdechl wiesz ,jak to jest, zre,zre i zdycha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka