ratpole
28.07.09, 16:02
Moze ktos z tutejszych samcow chcialby odbic doope premierowi Bulandii?
Bylemu co prawda, a i doopa tez w gatunku premiera Bulandii czyli do doopy,
niemniej jednak jest to niezle wyzwanie i zaszczyt jesli sie powiedzie.
Kolega yaponczyk mialby, moim zdaniem, duze szanse poniewaz znajduje sie w
posiadaniu az 2 samochodow, a premier ani jednego hehe
Co trzeba zrobic, zeby uwiesc poetycka doope premiera?
Na poczatek wystarczy do niej zagadac (tak mysle, bo nie wiem, moze ona bierze
na czekolade albo cukierek?)
forum.gazeta.pl/forum/w,720,98359086,98359086,Wierszyk_dla_tych_w_Pracy.html