Gość: Lilka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.04, 21:18 jaki jest adres forum necrosa? dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Niedzielka Re: necrosa IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.04, 22:15 users.nethit.pl/forum/read/necrosa/ :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lilka Re: necrosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.04, 20:47 dziekuje raz jeszcze;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Świadoma Re: necrosa IP: *.neolan.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.04, 23:58 Lepiej nie dziękuj tylko sie modl abys nie wpadla przez tam to forum po uszy. Zreszt WYBOR nalezy do CIEBIE Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niedzielka Re: necrosa IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 23:57 Nie ma sprawy Lilka:)Kurczę od dwóch dni nie mogę wejść,ani na ajgora,ani na necrose:( Ktoś wie dlaczego!??! Wiesz Świadoma,ja uważam,że tamto forum jest w super.Owszem pojawiają sie tam posty typu"jak wymiotować",czy "dieta 300kacl",ale to niestey norma na tego typu forach:( Ale są tam rówież bardzo wartościowe osoby,które naprawdę mogą i chcą pomagać.Sledzę pilnie losy tego forum i widzę,że wiele dziewczyn(i paru chłopaków:)zeszły na "dobra drogę",rezygnując z "diet cud",wychodzą z anoreksji,czy bulimii. Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lilka Re: necrosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.04, 15:16 niedzielko nie mam pojecia:) niestety a moze stety. a nie macie wrazenia , ze tam pojawija sie osoby nie za bardzo w temacie, krote uwazaja np., ze ana to bycie chuda i to wszystko i marudza ze mialy ane przez 2 tyg, ale sie wyleczyly:0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz Re: necrosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 15:45 dlaczego, jak próbuję kliknąć linka, to mi się stronka nie wyświetla? możecie jeszcze raz podać adres? (tylko nie kopiowac) ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia80 Re: necrosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 23:44 wejdz w google i wpisz haslo necrosa na polskich stronach.pierwsza linijka Odpowiedz Link Zgłoś
storck Re: necrosa 13.05.04, 20:52 ja dostaje sie na forum.wchudze na portal wittualnej polski- a potem w wyszukiwarce hasło-anoreksja-i pierwszy adres to necrosa - Odpowiedz Link Zgłoś
storck Re: necrosa 13.05.04, 20:56 przepraszam pozycja 5-ten adres ta users.nethit.pl//forum/forum/necrosa Odpowiedz Link Zgłoś