wrero 20.05.06, 21:08 czesc wszystkim!Jestem tu poraz pierwszy:).Od paru miesiecy 3razy dziennie robie brzuszki pije cherbatki odchudzajace i trzymam scislal diete.czy to moze kiedys przerodzic sie w anoreksje?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiur18 Re: czesc 20.05.06, 21:41 Brzuch mnie boli od takich postów ;(((( Czy ludzie nie mają nic innego do roboty tylko myśleć kiedy wpadną w anorkesje??? Kochana jest lato, maj, koniec roku: pomyśl o miłości, wakacjach, ślicznej pogodzie, odpoczynki. Za przeproszeniem: rzuć w ch***** te brzuszki i zacznij myśleć o pięknie tego świata @)-->-- don't worry don't cry make love and fly Odpowiedz Link Zgłoś