20.05.06, 21:08
czesc wszystkim!Jestem tu poraz pierwszy:).Od paru miesiecy 3razy dziennie
robie brzuszki pije cherbatki odchudzajace i trzymam scislal diete.czy to
moze kiedys przerodzic sie w anoreksje??
Obserwuj wątek
    • kiur18 Re: czesc 20.05.06, 21:41
      Brzuch mnie boli od takich postów

      ;((((

      Czy ludzie nie mają nic innego do roboty tylko myśleć kiedy wpadną w
      anorkesje???
      Kochana jest lato, maj, koniec roku: pomyśl o miłości, wakacjach, ślicznej
      pogodzie, odpoczynki. Za przeproszeniem: rzuć w ch***** te brzuszki i zacznij
      myśleć o pięknie tego świata

      @)-->--

      don't worry
      don't cry
      make love
      and fly
      • wrero Re: czesc 20.05.06, 21:54
        dziex

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka