biedroneczka23 25.03.07, 11:29 Mam taką prośbę, otóż chcę brać udział w gronie jako osoba anonimowa, więc czy któraś z Was mogłaby mi przesłać zaproszenie na: dyingtobeperfect@op.pl Z góry bardzo dziękuję:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madziuus Re: Grono.net 25.03.07, 12:22 jednak sie spoznilam:d juz ktos Cie zaprosil:) Odpowiedz Link Zgłoś
marcysia1991 Re: Grono.net 25.03.07, 18:50 Kochane kochane.... ja tez chce<prosi>!! Odpowiedz Link Zgłoś
m821 Re: Grono.net 26.03.07, 14:47 Nie będę oryginalna, ale czy ja też mogę prosić o zaproszenie? (m821@gazeta.pl) Odpowiedz Link Zgłoś