25.03.07, 11:29
Mam taką prośbę, otóż chcę brać udział w gronie jako osoba anonimowa, więc
czy któraś z Was mogłaby mi przesłać zaproszenie na: dyingtobeperfect@op.pl
Z góry bardzo dziękuję:)
Obserwuj wątek
    • madziuus Re: Grono.net 25.03.07, 12:14
      juz wysylam:) buziaczki :]
    • madziuus Re: Grono.net 25.03.07, 12:22
      jednak sie spoznilam:d juz ktos Cie zaprosil:)
      • martyna2525 Re: Grono.net 25.03.07, 13:11
        ja też chce
        • marcysia1991 Re: Grono.net 25.03.07, 18:50
          Kochane kochane.... ja tez chce<prosi>!!
        • mala_0 Re: Grono.net 26.03.07, 08:39
          i ja tez chcę (mala_0@gazeta.pl)
          • m821 Re: Grono.net 26.03.07, 14:47
            Nie będę oryginalna, ale czy ja też mogę prosić o zaproszenie? (m821@gazeta.pl)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka