IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.06, 19:21
to już pozamiatane starzy toważysze mogą się pakować, no i dobrze ale jaja ale
jaja tylko czy kopyciński ma jakąś wizję czy tak jak było z Lubawskim spaprze
robote i roz.....y SLD do końca
Obserwuj wątek
    • Gość: megadeth Re: SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 19:29
      Gość portalu: Yogi napisał(a):

      > to już pozamiatane starzy toważysze mogą się pakować, no i dobrze ale jaja ale
      > jaja tylko czy kopyciński ma jakąś wizję czy tak jak było z Lubawskim spaprze
      > robote i roz.....y SLD do końca

      ortografię to Ty masz rodem z moherowego PiSu... ale fakt - starym towarzyszom
      przyda się emeryturka ...
      • Gość: je..komiunę SLD=KGB=czerwpne pajace i świnie! IP: *.chello.pl 19.03.06, 19:31
        • Gość: brugi Re: SLD=KGB=czerwpne pajace i świnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 19:54
          Co za banda frajerów, banda ch..a
      • Gość: Misska Re: To zdaje sie PiS okazał się z ortografii IP: *.MAN.atcom.net.pl 19.03.06, 23:36
        najlepszy w konkursie transmitowanym przez tv? A SLD najgorsze: zrobilo 16
        błędów na 16 mozliwych, he, he

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka