Gość: Yogi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.06, 19:21 to już pozamiatane starzy toważysze mogą się pakować, no i dobrze ale jaja ale jaja tylko czy kopyciński ma jakąś wizję czy tak jak było z Lubawskim spaprze robote i roz.....y SLD do końca Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: megadeth Re: SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 19:29 Gość portalu: Yogi napisał(a): > to już pozamiatane starzy toważysze mogą się pakować, no i dobrze ale jaja ale > jaja tylko czy kopyciński ma jakąś wizję czy tak jak było z Lubawskim spaprze > robote i roz.....y SLD do końca ortografię to Ty masz rodem z moherowego PiSu... ale fakt - starym towarzyszom przyda się emeryturka ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: je..komiunę SLD=KGB=czerwpne pajace i świnie! IP: *.chello.pl 19.03.06, 19:31 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brugi Re: SLD=KGB=czerwpne pajace i świnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 19:54 Co za banda frajerów, banda ch..a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misska Re: To zdaje sie PiS okazał się z ortografii IP: *.MAN.atcom.net.pl 19.03.06, 23:36 najlepszy w konkursie transmitowanym przez tv? A SLD najgorsze: zrobilo 16 błędów na 16 mozliwych, he, he Odpowiedz Link Zgłoś