adrianka88
06.07.11, 13:59
Witam serdecznie
chcę pomóc jakiejś rodzinie z Radomia.
Sama kiedyś miałam cięzką sytuacje, teraz też nie jest zbyt bogato ale nie narzekam. Mam sporą wiedze odnośnie rozwodów, alimentów pomocy społecznej.
Mam też ciuszki dla chłopca 0- 1,5 roku, trochę zabawek rożki i chyba tego wszystkiego jest ze dwie walizki. Część prawie nie używana inne trochę bardziej ale stan dobry lub idealny.
Pozdrawiam i czekam na odzew