Proszę moderatorki o wyrozumiałość, że powstaje kolejny wątek o p. Edwardzie
ale to przede wszystkim dla nowych forumek, żeby wiedziały o kogo chodzi,
bowiem często dostaję listy na priva, żeby napisać coś więcej.
Pan Edward mieszka w Lwówku Śląskim i samotnie, po śmierci żony we wrześniu
ubiegłego roku, wychowuje dwójkę maluchów: Rafałka, który w lipcu skończył
dwa latka oraz Sarę, która roczek skończyła we wrześniu. Utrzymują się z
renty po mamie, która przysługuje dzeciom i zasiłku dla p. Edwarda. Ale chyba
nikomu nie trzeba mówić ile kosztuje wychowanie, ciągle chorujących, dwóch
maluchów... Na pomoc rodziny p. Edward nie może liczyć, choćby ze względu na
to, że sam skończył już 50 lat, więc jego rodzice nie żyją.
Pan Edward bardzo sobie ceni Naszą pomoc a szczególnie listy, które czyta
wieczorami od forumek i rady, które mu udzielamy przy wychowaniu dzieci...
Więc kochane, mam do Was ogromną prośbę, choćbyście nie miały możliwości
wysłać mu paczki przed świętami - napiszcie chociaż kilka ciepłych słów na
kartce świątcznej!!! Niech on ciagle czuje, że ma wsparcie w nas wszystkich w
wychowaniu dzieci!!! Bo niestety jako samotny ojciec jesy ciagle
pod "obstrzałem" a i sił w jego wieku już nie tak dużo. Dodajmy mu otuchy!!!
A teraz dla zainteresowanych bieżące potrzeby i bardzo proszę o pisanie na
forum jeżeli coś z tych rzeczy będziecie wysyłać - z prostej przyczyny - żeby
się nie dublować i nie zasypać p. Edzia np. proszkiem do prania!!! Oni
mieszkają tylko na 23 m2!!! Jeżeli ktoś woli mogę podać konto, bo pieniązki
też się przydadzą - od 3 dni dzieci zdrowe - ale na lekarstwa p. Edzio wydaje
dużo pieniędzy - musiał też zakupić węgiel, bo pomoc społ. na razie odmówiła.
Niby ma obiecaną tonę węgla ale nie wie kiedy dostanie.
POTRZEBY:
mleko bebiko3 lub NAN3 (Rafałek nadal wymiotuje zwykłym mlekiem)
pampersy - Sara 18kg Rafałek - juniory
kaszki owocowe mleczne i bezmleczne
proszek do prania
płyn do płukania
konserwy i suchy prowiant
body dla Sary z długim rękawkiem rozmiar 86 - 92 (ja myślę, że raczej 92)
rajstopki dla Sary 86 - 92
panadol dla dzieci (ale to ja mam i wyślę)
dzieci przyjmują witaminki jovit - ale ja ich nie znam
i dużo ciepłych słów na długie zimowe wieczory
(kurtki, buty na razie są).
Pozdrawiam cieplutko

)
Rybka