26.01.06, 11:31
Karinko pieniazki za przesylke juz wplynely tak wiec sie nie martw ,nic
nie "pokopalas" butki wysle po poludniu/wczesniej nie dam rady
wyjsc/pozdrawiam pa pa
Obserwuj wątek
    • karinka21 Re: Karinka21 26.01.06, 13:02
      bardzi Ci dziękuję jeszcze raz i cieszę się, że pieniążki szybko doszłysmilesmilesmile
      • karinka21 Re: Karinka21 27.01.06, 15:34
        Edytko buciki doszły, są sliczne, dziękuję i piszę na privsmilesmilesmile
    • sion2 Re: Karinka21 27.01.06, 17:15
      Karinko ja tobie dziś wysłałam mała paczuszkę jak dojdzie daj znac smile)))
      bez adidasków gdyż miały w srodku 17 cm czyli ani na dużą ani na mała...
      pozdr. Kasia
      • karinka21 Re: Karinka21 27.01.06, 18:45
        bardzo dziękuję kasiu, bardzo,napiszę Ci na privsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka