edytatar 26.01.06, 11:31 Karinko pieniazki za przesylke juz wplynely tak wiec sie nie martw ,nic nie "pokopalas" butki wysle po poludniu/wczesniej nie dam rady wyjsc/pozdrawiam pa pa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karinka21 Re: Karinka21 26.01.06, 13:02 bardzi Ci dziękuję jeszcze raz i cieszę się, że pieniążki szybko doszły Odpowiedz Link Zgłoś
karinka21 Re: Karinka21 27.01.06, 15:34 Edytko buciki doszły, są sliczne, dziękuję i piszę na priv Odpowiedz Link Zgłoś
sion2 Re: Karinka21 27.01.06, 17:15 Karinko ja tobie dziś wysłałam mała paczuszkę jak dojdzie daj znac ))) bez adidasków gdyż miały w srodku 17 cm czyli ani na dużą ani na mała... pozdr. Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
karinka21 Re: Karinka21 27.01.06, 18:45 bardzo dziękuję kasiu, bardzo,napiszę Ci na priv Odpowiedz Link Zgłoś