witam wszystkich

.
Jesteśmy już po chorobie...uf.
Moderatorko prosze o chwilowe nie kasowanie postu ponieważ;
-nie pamietam hasla do swojego gg!!! z tego tytulu nie moge rozmawiac i
odczytac od was drogie eMamy wiadomosci.Daltego informuje gdyby ktos tu mnie
widzial a na gg bym sie nie odzywala...
Nie moge również zalożyc nowego gg (sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje,ale
ten komputer już tak ma)
Za paczuszki podziekuje w "podziekowaniowym"
Ania
ps.chwilowo (mam nadzieje ze chwilowo) kontakt tylko przez gazetowy.