Dodaj do ulubionych

wiadomość

24.03.06, 18:41
witam wszystkich smile.
Jesteśmy już po chorobie...uf.

Moderatorko prosze o chwilowe nie kasowanie postu ponieważ;

-nie pamietam hasla do swojego gg!!! z tego tytulu nie moge rozmawiac i
odczytac od was drogie eMamy wiadomosci.Daltego informuje gdyby ktos tu mnie
widzial a na gg bym sie nie odzywala...

Nie moge również zalożyc nowego gg (sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje,ale
ten komputer już tak ma)

Za paczuszki podziekuje w "podziekowaniowym"

Ania

ps.chwilowo (mam nadzieje ze chwilowo) kontakt tylko przez gazetowy.
Obserwuj wątek
    • moonlin Re: wiadomość 24.03.06, 22:45
      Witam,

      Albo jestem już potwornie zmęczona... albo Twój nr gg jest wyświetlony na samym
      dole Twojej wiadomości czyli:

      Ania smile gg 3137968 wink

      Pozdrawiam
      moonlin

      • annamalgorzata25 tak jest 24.03.06, 23:13
        (ale nieważny ) tongue_out

        To moj nowy numer gg 4899505 Prosze wszystkie znajome eMamy o kontakt -musze
        liste przeciez odbudowac smile Czekam na wiadomosci od was

        Ania
        • mircea Ania - a ja poproszę o Twój adres na priv :-) 24.03.06, 23:18
          Mam dla Ciebie przyszykowane parę rzeczy do robienia kartek.
          Pozdrawiam smile
          • maja_sara Re: Ania - a ja poproszę o Twój adres na priv :- 25.03.06, 21:06
            ja tez mam juz spakowane dla Ciebie kolorowe papiery i bloki do robienia
            kartekwink to co znalzalam w domu.
    • annamalgorzata25 napisalam na gazetowy 24.03.06, 23:46
      a na forum rekodzielo pokazalam kilka karteczek ostatnich smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka