Dodaj do ulubionych

Oferta Triady na lato 2011

19.09.10, 15:49
Co sądzicie o ofercie Triady na lato 2011?
Obserwuj wątek
    • janan2 Re: Oferta Triady na lato 2011 19.09.10, 16:03
      Powodzenia!Znowu zepsuje się samolot,albo inne przygody ze zmianami hoteli.Tak czy tak,wiadomo,wyjazd z tym BP to eksperyment i pewność nieoczekiwanej niespodzianki.Więc szkoda czytać i zawracać sobie tej szlachetnej części,gdzie kończą się plecy.A swoją drogą to straszny "wysyp"tych ofert tak wcześnie.Już samo to daje dużo do myślenia.Jakiś sprint się szykuje,więc może lepiej nieco zostać na starcie,żeby na mecie nie było zaskoczenia.
        • doma.30 Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 10:13
          W tym roku byliśmy 4 raz z rzędu z Triadą. Bez sensu jest mówienie, że zepsuje się samolot, bo w tym samym samolocie lecą przecież turyści z innych biur podróży (także neckermanna itp.). Nigdy nie miałam żadnych kłopotów z zamianą hoteli. Jeśli ktoś na miejscu kupuje wycieczki u rezydenta to i tak jedzie na nie z gośćmi Sky Clubu czy TerraMarre. I również do tej pory rezerwowaliśmy wycieczki około listopada i do tej pory zawsze było to dla na korzystne finansowo. W prawdzie w tym roku kwota nie była znacząca, ale na 2 miesiące przed wyjazdem nie było już miejsc w hotelu, do którego chcieliśmy pojechać, więc i tak nie opłacało nam się czekać na "lasta".
            • perry2009 Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 11:52
              A wie ktos moze o co chodzi z tym - 5 %, przedpłata 100 %.
              Nigdy nie korzystałam z tego BP, opinie są jakie są, ale np w połowie czerwca wylot dla 3 os dorosłych na kretę hotel 4* all wychodzi ok 7200 zł. Oferta tak atrakcyjna ze aż nierealna i bardzo podejrzana....
              Może ktos znający się= latajacy z tym BP moze mi to rozjaśni:)
              Z góry dziękuję :)
              • monia1409 Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 15:08
                Dwa razy byłam z Triadą w Egipcie i ogólnie jestem bardzo zadowolona z usług tego biura. Z pewnością jeszcze kiedyś skorzystam z jego oferty.

Do Perry 2009: Jeżeli wpłaci się całą kwotę (100%) od razu przy złożeniu zamówienia, otrzymuje się zniżkę (5%). Ceny podane w ofercie, o której mówisz, zawierają już 5% zniżkę.

• ssseeeaaa Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 15:14
                  Potwierdzam byłem w czerwcu w Turcji zero problemów. Myślę że jest to nie gorsze biuro od innych a wpadki są wszędzie.Co do samolotów to wszędzie na wylatujących składają sie turyści z różnych biur z nami leciało GTI ( swoimi samolotami)
                  • polokokt Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 15:28
                    ja też z nimi latałem już kilka razy i nie było problemów (pod tym względem mam do nich zaufanie). Ale przyznać trzeba ze o ile ceny w tej ofercie są całkiem OK, to juz ta wpłata 100% jest mało atrakcyjna. Alfa Star rok temu miał podobną ofertę na wybrane hotele (w sensie ceny byly bardzo atrakcyjne) z wpłatą 15% przy zamówieniu a resztę dopłaca się teraz, miesiąc przed wylotem.
                    Blokowanie takiej gotówki rok wcześniej jakoś średnio do mnie przemawia. tym bardziej że zawsze coś może wyskoczyć w ostatniej chwili.
                    Pozdrawiam
                    • polokokt Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 15:29
                      aha, i w Alfa Star dawali wtedy gratis gwarancje niezmienności ceny, co tak jakby zagwarantowało mi utrzymanie tak niskiej ceny do samego konca, a nie ze potem będą chcieli dopłat... bo w tych ofertach chyba niezmiennosci ceny brak?
                      Pozdrawiam
                        • ssseeeaaa Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 18:24
                          Wpłata cała - 5%
                          Normalnie 30% zaliczki dla stałych klientów rabat - prawie tak jak przy pełnej wpłacie do tego gwarancja niezmienności ceny i gwarancja ceny najniższej ( nie dotyczy lastów dnia) wystarczy tel. na infolinię i Pani z chęcią odpowie na wątpliwości. Fakt że szybko startują ale z drugiej strony miesiąc w tą czy w tą co za różnica.
                          • czarn_a_iwka Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 19:37
                            Wycieczka do Jordanii 8 dni kosztuje teraz 2680, kupiłam dziś 7+7 na czerwiec 2011 wycieczke do Jordanii i pobyt w hotelu 5gwiazdkowym z all i zapłaciłam 2500 od łepka, mnie sie opłaciło, byłam już z Triada na 7+7 6 razy zawsze kupowałam hotele 4-5gwiazdkowe z all i zawsze byłam zadowolona z imprez. Jak ktoś kupuje na last minut i na dodatek hotele traf, to czesto trafia jak chory w kubeł
                            • slnko Re: Oferta Triady na lato 2011 20.09.10, 21:39
                              Mam pytanko - jak to jest z płatnościami? ile sie teraz płaci, i kiedy reszta w ofercie prapremiera?
                              Ewentualnie, czy ktoś z Was był może z nimi w Grecji i który hotel byście polecali?
                              ...trochę intrygująca jest ta oferta;)
                              • cieplanata Re: Oferta Triady na lato 2011 21.09.10, 07:07
                                Podobno płaci sie teraz 100%
                                Byłam w Grecji z Triadą na imprezie 7+7, ale wtedy mieliśmy hotel w Side, teraz nie widzę takiej oferty.
                                Ja polecam wycieczki z Triadą, ale jak napisała koleżanka wcześniej, Triada jest fajna jak ktoś za bardzo nie oszczędza, gdy sie łapie last minute to się niestety trafia często (nie zawsze ) kiepsko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka