woz 06.06.04, 22:27 Czy ktoś korzystał z biura oasis tours?? Mają niezłe ceny ale czy są pewni?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mika Re: oasis tours IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 07.06.04, 08:51 Właśnie tydzień temu wróciłam z Egiptu.Tym razem leciałam z Oasis Tours.Biuro jest pewne i właściwie dobrze wywiązało się z umowy.Nie licząc małych poślizgów czasowych dotyczących godzin wylotu samolotu(ok. godziny spóźnienia), wszystko było super. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misio OT dwa lata temu - Tunezja IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.04, 12:35 Witam! Byliśmy dwa lata temu z Oasis Tours w Tunezji. Pisałem już o tym na tym forum w poscie dot. odszkodowań od biur podróży. Ale w skrócie, przypomnę. Hotel 4* - bardzo przyzwoity standard, bez zastrzeżeń. Jedyny problem to wcześniejszy powrót - o 2,5 dnia... (na szczęście z 14 dni...). Rezydenci jak zwykle traktowali turystów jak durni i próbowali wcistać kity o tym kto zdecydował i co wpłynęło na skrócenie naszego pobytu. Jak się okazało już w samolocie w drodze powrotnej, OT wiedziało o naszym wcześniejszym powrotem co najmniej na kilka dni przed naszym wylotem! Nam powiedzieli po tygodniu pobytu w Tunezji. Nie przyjęliśmy ich odszkodowania; oferowali zwrot za dwie doby hotelowe na głowę, które podliczyli chyba na 2x9,25 USD... Łaskawie zaokrąglili to w górę i chcieli wypłacić po 100 zł odszkodowania na głowę. Po powrocie, po wymianie korespondencji i interwencji urzędów, przysłali nam przekazy pocztowe na 500 zł na głowę. Machnęliśmy ręką, odebraliśmy to i zakończyliśmy tę sprawę... Mam nadzieję, że coś mogło zmienić się na lepsze. Po naszym powrocie do Polski OT mocno reklamowało się na bilboardach (przynajmniej w Warszawie) z hasłem "można popsuć wszystko, ale nie wakacje..." ;-) Pozdrowienia. Michał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: megulina Re: OT dwa lata temu - Tunezja IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.04, 12:09 widze ze masz doswiadczenie to tunezja czy egipt gdzie lepiej spedzic wakacje Odpowiedz Link Zgłoś