Dodaj do ulubionych

Sharm - Maxim Plaza

IP: 195.117.141.* 30.06.04, 13:03
Był ktoś w tym hotelu ?
Czy jedzie tam ktoś w sierpniu (7-21.08.) ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Raff Re: Sharm - Maxim Plaza IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 30.06.04, 21:22
      Wybieram się do niego we wrześniu, również bardzo mnie ciekawią opinie na jego
      temat. To jest nowy hotel i nie ma o nim nic w linku Egipt-hotele.
      Słyszałam, że ma świetną rafę. Czy to prawda? i co z plażą, czy zejście do wody
      jest pomostem czy jest też trochę piasku i prawdziwej plaży? Z jakim innym
      hotelem sąsiaduje (nie ma go na mapach hoteli w Sharm).
      Dzięki za informacje,
      Pozdr.
      • egipcjanka15 Re: Sharm - Maxim Plaza 01.07.04, 09:01
        Nie jest on az taki nowiutki; raczej nie byl kontraktowany przez polskie biura,
        stad brak opinii. Samego hotelu nie znam, ale rafka faktycznie ma niezla. Dla
        milosnikow snorkelingu w sam raz. Plaza nie za duza, czesciowo piaszczysta.
        Polazony w rejonie Shark's Bay. Najblizsze hotele to Hilton Sharks Bay,
        Concorde El Salam i Savoy.
        • Gość: Raff Egipcjanka15? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.07.04, 19:07
          Plaża częściowo piaszczysta? Co to znaczy, co jest na pozostałej części? Skały?
          Poszukuję hotelu ze świetną rafą, z poszukiwań na tym forum i nie tylko
          znalazłam zwolenników Shark's Bay (rafa Ras Nasrani) oraz chwalących Ras Um
          Sid. To co mnie pociąga najbardziej to bliska rafa, piaszczysta plaża jest
          mniej ważna, chyba że można mieć oba ;) Właśnie na snorkeling ale nie tylko
          zrobiłam kurs PADI OWD ale na zimnych Chorwackich wodach wiec nie wciągnęło
          mnie to tak bardzo, za dużo zamieszania, sprzętu itd chcę spróbować w Egipcie,
          może wtedy mnie "weźmie".
          Egipcjanka 15? znasz jakiś hotel w Sharm spełniający te warunki? Najchętniej 5*

Pozdr.
      • pc_maniac Mnie jest rybka czy piszecie źle czy dobrze 21.07.04, 18:39
        Gość portalu: zyx napisał(a):

> Z Egipt-hotele admin systematycznie usuwa pytania, zostawiając jednak opisy
        > czysto marketingowe...
        > Jest tam wątek poświęcony Maxim Plaza, wyłącznie z negatywnymi uwagami - czy
        > wrócił stamtąd ktokolwiek zadowolony ?

... jednak dałem pod głosowanie na tym forum czy w dziale Egipt-hotele powinny
        być dyskusje czy jedynie Wasze opinie i zdecydowana większość wypowiedziała
        się, że zamieszczanie w dziale Egipt-hotele pytań spowodowałoby jedynie, że w
        zalewie tysięcy pytań te kilkadziesiąt opisów nikt by nie znalazł.

Druga kwestia to sam fakt, czy ktoś by na te pytania odpowiadał. Praktycznie
        każdy kto się tam wpisuje już więcej tam nie zagląda, więc kto miałby
        odpowiedzieć na dane pytanie?

A zarzut, ze zostawiam posty "marketingowe" jest nieco dziwny. Czy dla Ciebie
        relacja lub opinia o hotelu to marketing??
        Podaj mi choć jeden przykład usunięcia opinii czy relacji (nieważne czy
        pozytywnej czy negatywnej).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka