artfro 26.05.05, 21:53 Kilka dni temu wróciłem z wycieczki 7+7 z Triadą. Przed wyjazdem wiele ciekawych informacji dowiedziałem się na tym forum, teraz sam mogę odpowiedzieć na różne pytanka związane z podobnymi wyjazdami Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ika Re: Triada 7+7 (objazd) byłem wróciłem IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.05.05, 22:01 no to opowiadaj: na początek wrażenia ogólne poproszę Odpowiedz Link Zgłoś
artfro Re: Triada 7+7 (objazd) byłem wróciłem 26.05.05, 23:02 Ogólne wrażenia dosyć pozytywne. W zasadzie nie należę do ludzi, którzy narzekają, ale kilka negatywnych rzeczy wymaga krótkiego opisu. Pierwsze wiaderko zimnej wody mieliśmy po wylądowaniu samolotu na płycie lotniska w Hurghadzie. Jeden z pasażerów rejsu, którym lecieliśmy w trakcie lotu źle się poczuł, po przylocie wymagał konsultacji lekarskiej. O ile dobrze pamiętam minęło chyba około 15 minut zanim Egipcjanie uradzili jak przetransportować gościa z samolotu do ambulansu. Druga sprawa to nieszczęsne wizy, temat wałkowany na forum nie od dziś. Nastawiliśmy się oczywiście na zakup wizy za 15 $ w kantorze obok stanowisk Triady. Niestety ku naszemu zdziwieniu po wejściu na halę okazało się że owe kantory są nieczynne. Ich pracownicy odnaleźli się, kiedy już praktycznie wszyscy zakupili wizę w punktach Triady. Odpowiedz Link Zgłoś
artfro Re: Triada 7+7 (objazd) byłem wróciłem 26.05.05, 23:11 Mieszkaliśmy w hotelach 3***. Na przykład w Hurghadzie w Hotelu Santa Maria. Przy wyborze wycieczek fakultatywnych w Hurghadzie polecam buro Orbit Tours. Byliśmy na kilku organizowanych przez nich wyprawach i trzeba przyznać że obsługa była profesjonalna Odpowiedz Link Zgłoś