IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 22:24
czy do hurghady z sun fun lepie leciec z katowic czy z warszawy , pytam
wylacznie o roznice w wylotach i przylotach , , bowiem nie robi mi roznicy na
jakie lotnsko przyjade
Obserwuj wątek
    • Gość: pytanie Re: pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 22:30
      w kwietniu / maju

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka