Gość: pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 22:24 czy do hurghady z sun fun lepie leciec z katowic czy z warszawy , pytam wylacznie o roznice w wylotach i przylotach , , bowiem nie robi mi roznicy na jakie lotnsko przyjade Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pytanie Re: pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 22:30 w kwietniu / maju Odpowiedz Link Zgłoś