Gość: nadia332 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 09:39 kto z Was leci w czerwcu do hotelu royal moderna ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zets Re: royal moderna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 18:53 ja lecę, ale dopiero w sierpniu.Prosze Cie, abys opisała ten hotel po powrocie.Miłego wypoczynku.PS.na niemieckich forach czytałem wiele wspomnien z tego hotelu i co ciekawe wszystkie bardzo pozytywne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nadia332 Re: royal moderna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 09:43 ok opisze po powrocie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lusia33 Re: royal moderna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 21:10 Witam. Ja lecę do tego hotelu 11 lipca. Wcześniej przeczytałam mnóstwo informacji na jego temat. Nie znalazłam nic negatywnego. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś