Gość: każdy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.10.03, 00:12
Bywalam, wprawdzie niewiele, ale jednak, na innych forach,
weszlam na turystyczne, czytam od kilku dni, rewelacja!
Podziwiam zaangażowanie, kulturę osób piszących,
pc_maniak, trzymaj tak dalej!!!