Dodaj do ulubionych

do pc_maniac

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.03, 00:12
Bywalam, wprawdzie niewiele, ale jednak, na innych forach,
weszlam na turystyczne, czytam od kilku dni, rewelacja!
Podziwiam zaangażowanie, kulturę osób piszących,
pc_maniak, trzymaj tak dalej!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: każdy Re: do pc_maniac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.03, 00:18
      przepraszam!
      powinno być pc_maniac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka