kasia80-80
02.06.10, 13:23
mam takie pytanie moja córka miała zatwardzenie lekarz przepisał jej lacidofil
po pół kapsułki dwa razy dziennie, ja dodatkowo podaję jej infacol w ilości
jednego zakraplacza przed każdym posiłkiem ostatnio w nocy zrobiła kupę sama
ale była ona rzadka i żółta. dzisiaj po mniej więcej 24 godzinach od
poprzedniej kupy zrobiła znowu sama ale kupka ponownie bardzo rzadka i żółta
czy odstawić infacol lub lacidofil???
co radzicie?