Dodaj do ulubionych

do dr i forumowiczek

02.06.10, 13:23
mam takie pytanie moja córka miała zatwardzenie lekarz przepisał jej lacidofil
po pół kapsułki dwa razy dziennie, ja dodatkowo podaję jej infacol w ilości
jednego zakraplacza przed każdym posiłkiem ostatnio w nocy zrobiła kupę sama
ale była ona rzadka i żółta. dzisiaj po mniej więcej 24 godzinach od
poprzedniej kupy zrobiła znowu sama ale kupka ponownie bardzo rzadka i żółta
czy odstawić infacol lub lacidofil???
co radzicie?
Obserwuj wątek
    • monika3411 Re: do dr i forumowiczek 02.06.10, 17:37
      Nie znam żadnego z tych preparatów, ale odstaw to, co podajesz na własną rękę.
      Skoro lekarz zalecił jeden lek, nie podawaj samodzielnie dodatkowo innego. Może
      one "kłócą się" ze sobą np? Albo wzmagają swoje działanie?
    • ma_niusia Re: do dr i forumowiczek 02.06.10, 21:35
      Moim zdaniem poobserwować jeszcze kilka dni. Stosowane leki mają całkowicie
      różne działanie (tylko pytanie czy infacol jest rzeczywiście potrzebny, czy nie
      stosujesz go jakby "zapobiegawczo"? i czy przynosi efekty i jest skuteczny?).
      To, że kupka jest żółta to normalne, konsystencja ważniejsza. Jeśli nie była
      pienista i wodnista, to ok, maluszki mają prawo robić takie kupki!
      A w jakim wieku dziecko i jak karmione?
    • barbara.gierowska Re: do dr i forumowiczek 04.06.10, 21:46
      Witam,
      z tego co pani pisze - leki działają ,tak jak powinny,bo 1 wypróżnienie na
      dobę,o luźnej konsystencji - to całkowicie dopuszczalny obraz.
      Proponuję kontynuować zastosowane leczenie,taka konsystencja kupy jest
      dopuszczalna u dziecka na diecie płynnej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka