handi
27.01.05, 08:23
Mój synek coraz częściej budzi się w nocy na jedzonko, od urodzenia budził
się tylko raz, teraz co 3 godziny. Czy mogę podać mu Nan 2R z kleikiem
ryżowym przed snem lub kaszkę na mleku? Jak tak to na jakim, nan1 czy 2. A
może absolutnie nie kombinować tylko poczekać jeszcze miesiąc? Może jakieś
inne sposoby na przesypianie nocki znacie drogie mamusie?
Z góry dzięki.