13.06.06, 19:09
wiem że moje pytanie nie jest związane z karmieniem ale nie wiem co robić. U
mojego 4,5 miesięcznego synka zauważyłam, że przekrzywia główkę w lewą
stronę, czy jest szansa to skorygować??? i w którą stronę układać na boczku w
takim przypadku. Zawsze starałam się przekładać synka raz na lewą stronę raz
na prawą ale w wieku 1,5 miesiąca synek sam obracał się na plecki a teraz
zauważyłam przekrzywianie główki. Proszę o radę, czy jest szansa jeszcze to
skorygować
Obserwuj wątek
    • bea-ta Re: do BEATY 14.06.06, 07:44
      Jesli jeszcze nie byłaś to radze iśc do neurologa dziecięcego sprawdzic napiecie
      mięśniowe i poddac malucha rehabilitacji- im wczesniej zaczęta tym wieksza
      szansa na zredukowanie nieprawidłowości:-)Beata

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka