altyn
15.12.06, 11:47
No i jesteśmy na Nutramigenie ze względu na skazę białkową :(
Na szczęście, synek miesznką nie pluje (chociaż je niechętnie). Do tej pory
był dopajany herbatkami HIPPa. Odkąd zmieniłam mleko na Nutramigen boję się
podawac słodkie herbatki (żeby nie odmówił picia Nutry), a zwykłej wody
Gabryś pic nie chce. Poradźcie coś, proszę!