15.12.06, 11:47
No i jesteśmy na Nutramigenie ze względu na skazę białkową :(
Na szczęście, synek miesznką nie pluje (chociaż je niechętnie). Do tej pory
był dopajany herbatkami HIPPa. Odkąd zmieniłam mleko na Nutramigen boję się
podawac słodkie herbatki (żeby nie odmówił picia Nutry), a zwykłej wody
Gabryś pic nie chce. Poradźcie coś, proszę!
Obserwuj wątek
    • anet77 Re: dopajanie 15.12.06, 14:25
      Ja karmię córkę bebilonem pepti - tez nie jest smaczny w porównaniu ze zwykłymi
      mieszankami mlecznymi. Do picia podaję jej i herbatke i soczki i nie odmawia
      picia mleczka. Wodę fakt, dobrze żeby pił, ja córce odkąd ma ząbki podaje w
      nocy do picia wodę.
      • altyn Re: dopajanie 15.12.06, 17:07
        na bebilonie pepti miał okropne kolki :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka