anetusia2
08.02.07, 14:56
Witam!
Mam pytanie czy moge podać dziecku (2 latka)ceboin multi, który 4 dni nie stał
w lodówce.Do tej pory stał w lodówce, ale mąż przez przypadek zapomniał
wstawić i dopero dzisaj to zauwazyłam i nie wiem czy coś się z nim nie stało.
dziękuje i pozdrawiam Aneta