Dodaj do ulubionych

Cebion multi?

08.02.07, 14:56
Witam!
Mam pytanie czy moge podać dziecku (2 latka)ceboin multi, który 4 dni nie stał
w lodówce.Do tej pory stał w lodówce, ale mąż przez przypadek zapomniał
wstawić i dopero dzisaj to zauwazyłam i nie wiem czy coś się z nim nie stało.
dziękuje i pozdrawiam Aneta
Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: Cebion multi? 08.02.07, 20:26
      Witam,
      Zaszkodzic - nie zaszkodzi,ale nie gwarantuje,ze skladniki beda aktywne.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka