Dodaj do ulubionych

Pytanie o nutromigen

26.08.03, 13:03
Czy któraś z Was karmiła nutramigenem i czy to prawda że kolki ustępują przy
tym mleku(tak powiedział mi pediatra).
Obserwuj wątek
    • mamusiaolusia1 Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 13:16
      Zanim dasz nutramigen, spróbuj Nan Ha Sensitive- mleko dla dzieci z problemami
      trwaiennym i kolką. Nam lekarka też zapisała nutramigen, ale Mały wolał się
      zagłodzić niż to zjeść.(potwornie śmierdzi!!!!!!!)W Dziecku wyczytałam o tym
      mleku, poprosiłam w aptece o sprowadzenie z hurtowni i od tej pory wszystkie
      problemy minęły jak ręką odjął! Koniecznie spróbuj!
      Powodzenia
      • aniask_mama Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 13:57
        A ja nie radzę zmiany mleka bez porozumienia z pediatrą!!! To on najlepiej wie
        (a w każdym razie wiedzieć powinien), co dziecku dolega i dlaczego przepisał
        nutramigen. Zwykle ten preparat przepisuje się przy alergii (efektem alergii
        może być ból brzuszka) i być może pomoże Twojemu dziecku.
    • mamusiaolusia1 Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 16:00
      Niestety, mało który lekarz jest na bierząco z nowościami na rynku. Wiem
      natomiast z doświadczeń własnych i innych mam, rozmawiałam też w tej sprawie z
      dr Albrechtem, że nutramigen zapisywanny jest nagminnie, wtedy, gdy lekarze za
      bardzo nie wiedza co dziecku jest. Jesli nic im juz do głowy nie przychodzi-
      to jeps nutramigen! I niech matka się martwi jak dziecko to zniesie. Moja
      lekarka była bardzo zdziwiona, że jest takie mleko na rynku i zapisała sobie,
      żeby polecać innym. Po prostu ręce opadają!!! Oczywiście, pewnie Twój pediatra
      jest inny...
    • aga_i_kropki Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 19:34
      Karmilam swoje dzieci Nutramigenem, ale kolki byly. Byly tez zreszta po zmianie
      mleka :-)

      Pozdrawiam, Aga i Kropki (Adas i Oleczek 24.04.2003)
    • edimar1 Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 21:07
      Ja karmię nutramigenem synka od 4 tygodnia i bardzo mu smakuje, kolek też nie
      miał a w tej chwili ma 11 tydzień, polecam.
    • Gość: ulaszek Re: Pytanie o nutromigen IP: *.visp.energis.pl 29.08.03, 21:44
      Moja córcia pije nutramigen od 2 miesięcy bez większych problemów, ale na
      początku mieszałam n. z moim mlekiem (można też mieszać z każdym innym, aby
      stopniowo przyzwyczić dziecko do smaku nutramigenu). Co do kolek, trudno mi
      powiedzieć czy pomaga, za to wszelkie objawy alergii u Uleńki zniknęły.

      Agata i Ulanka 22,12,02
    • Gość: tomknap Re: Pytanie o nutromigen IP: proxy / 192.168.3.* 29.08.03, 21:59
      Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Jak na razie Krzyś od tygodnia pije
      nutramigen i wysypka mu znikła ale kolki nie całkiem razem z mlekiem pije
      kropelki sab-simpleks a i tak nieraz trzeba uciekać się do pomocy suszrki(to
      naprawdę działa).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka