tomknap 26.08.03, 13:03 Czy któraś z Was karmiła nutramigenem i czy to prawda że kolki ustępują przy tym mleku(tak powiedział mi pediatra). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamusiaolusia1 Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 13:16 Zanim dasz nutramigen, spróbuj Nan Ha Sensitive- mleko dla dzieci z problemami trwaiennym i kolką. Nam lekarka też zapisała nutramigen, ale Mały wolał się zagłodzić niż to zjeść.(potwornie śmierdzi!!!!!!!)W Dziecku wyczytałam o tym mleku, poprosiłam w aptece o sprowadzenie z hurtowni i od tej pory wszystkie problemy minęły jak ręką odjął! Koniecznie spróbuj! Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
aniask_mama Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 13:57 A ja nie radzę zmiany mleka bez porozumienia z pediatrą!!! To on najlepiej wie (a w każdym razie wiedzieć powinien), co dziecku dolega i dlaczego przepisał nutramigen. Zwykle ten preparat przepisuje się przy alergii (efektem alergii może być ból brzuszka) i być może pomoże Twojemu dziecku. Odpowiedz Link Zgłoś
mamusiaolusia1 Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 16:00 Niestety, mało który lekarz jest na bierząco z nowościami na rynku. Wiem natomiast z doświadczeń własnych i innych mam, rozmawiałam też w tej sprawie z dr Albrechtem, że nutramigen zapisywanny jest nagminnie, wtedy, gdy lekarze za bardzo nie wiedza co dziecku jest. Jesli nic im juz do głowy nie przychodzi- to jeps nutramigen! I niech matka się martwi jak dziecko to zniesie. Moja lekarka była bardzo zdziwiona, że jest takie mleko na rynku i zapisała sobie, żeby polecać innym. Po prostu ręce opadają!!! Oczywiście, pewnie Twój pediatra jest inny... Odpowiedz Link Zgłoś
aga_i_kropki Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 19:34 Karmilam swoje dzieci Nutramigenem, ale kolki byly. Byly tez zreszta po zmianie mleka :-) Pozdrawiam, Aga i Kropki (Adas i Oleczek 24.04.2003) Odpowiedz Link Zgłoś
edimar1 Re: Pytanie o nutromigen 26.08.03, 21:07 Ja karmię nutramigenem synka od 4 tygodnia i bardzo mu smakuje, kolek też nie miał a w tej chwili ma 11 tydzień, polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulaszek Re: Pytanie o nutromigen IP: *.visp.energis.pl 29.08.03, 21:44 Moja córcia pije nutramigen od 2 miesięcy bez większych problemów, ale na początku mieszałam n. z moim mlekiem (można też mieszać z każdym innym, aby stopniowo przyzwyczić dziecko do smaku nutramigenu). Co do kolek, trudno mi powiedzieć czy pomaga, za to wszelkie objawy alergii u Uleńki zniknęły. Agata i Ulanka 22,12,02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomknap Re: Pytanie o nutromigen IP: proxy / 192.168.3.* 29.08.03, 21:59 Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Jak na razie Krzyś od tygodnia pije nutramigen i wysypka mu znikła ale kolki nie całkiem razem z mlekiem pije kropelki sab-simpleks a i tak nieraz trzeba uciekać się do pomocy suszrki(to naprawdę działa). Odpowiedz Link Zgłoś