apkj
03.03.08, 18:52
Moja córka skończyła cztery miesiące.Zaczęłam jej podawać kaszkę i zupkę
jarzynową oraz jabłuszko oczywiście nie od razu tylko stopniowo.Bardzo jej to
wszystko smakuje ale ze względu na kolor kupek i zmiany lekkie na skórze pani
doktor po raz trzeci zaleciła zmianę mleka tym razem na bebilon pepti.I tu
zaczyna się problem ze względu na smak i zapach/chyba/moja córka go nie
chce.Ograniczyła się do jedzenia ;8-kaszka mleczno ryżowa 200ml,13-zupka
jarzynowa zgęszczona kleikiem kukurydzianym 200ml,16-jabłko tarte z kleikiem
ryżowym na pepti 150ml ,po kąpieli o 20 po półgodzinnej walce i zamienianiu
smoczka na butelkę 60ml pepti o 23 na spaniu 110ml mleka i o 3 też na pół
śpiąco 110ml pepti.Zastanawiam się czy to nie za mało /Waga urodzeniowa 3,05
teraz 6,200/co zrobić żeby polubiła ten smak.Dodam że chyba jej służy bo nie
ma kolek i kupka troszkę lepsza.Czy jej to minie z czasem?Męczymy się tak już
tydzien pomóżcie...