Dodaj do ulubionych

***** WESOŁYCH ŚWIĄT*****

23.12.10, 20:14
https://i.pinger.pl/pgr448/72e5b802001cf6154cfa2b3b

Wszystkiego dobrego, bogatego 'oczytanego' Mikołaja, świąt bez zmartwień, spokojnej, pogodnej i rodzinnej atmosferysmile

jk3377smile
Obserwuj wątek
    • neomila Re: ***** WESOŁYCH ŚWIĄT***** 24.12.10, 06:27
      Też życzę Molom zdrowych i spokojnych Świąt, samych miłych niespodzianek, ciepła rodzinnego, bogatego (w książki, rzecz jasna) Aniołka, molowego zaczytania i spełnienia marzeń. Wszelkich, nie tylko książkowych smile smile
      Pozdrawiam świątecznie.
      • inez21 Re: ***** WESOŁYCH ŚWIĄT***** 25.12.10, 18:54
        Wesołych Świąt i tysiąca wspaniałych stron do przeczytania i tysiąca godzin wolnego czasu aby czytanie uskuteczniać!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka