jk3377 23.12.10, 20:14 Wszystkiego dobrego, bogatego 'oczytanego' Mikołaja, świąt bez zmartwień, spokojnej, pogodnej i rodzinnej atmosfery jk3377 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neomila Re: ***** WESOŁYCH ŚWIĄT***** 24.12.10, 06:27 Też życzę Molom zdrowych i spokojnych Świąt, samych miłych niespodzianek, ciepła rodzinnego, bogatego (w książki, rzecz jasna) Aniołka, molowego zaczytania i spełnienia marzeń. Wszelkich, nie tylko książkowych Pozdrawiam świątecznie. Odpowiedz Link
inez21 Re: ***** WESOŁYCH ŚWIĄT***** 25.12.10, 18:54 Wesołych Świąt i tysiąca wspaniałych stron do przeczytania i tysiąca godzin wolnego czasu aby czytanie uskuteczniać!!!!!!! Odpowiedz Link