IP: *.xdsl.centertel.pl 05.06.10, 19:35
Sprzedam telefon sony ericsson K800i z kartą pamięci i innymi
akcesoriami mało używany więcej informacji pod numerem 607889445
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: sony IP: 89.231.149.* 05.06.10, 20:18
      po ile
    • Gość: Aga Re: sony IP: *.xdsl.centertel.pl 06.06.10, 15:25
      Polecam te telefony długo trzyma bateria i bardzo ładnie robią
      zdjęcia bo mają lampę auto focus
      • Gość: 4556 Re: sony IP: 188.33.27.* 06.06.10, 15:32
        cene podaj bo nie wiem czy warto sie zastanawiac
        • Gość: Madzia Re: sony IP: *.xdsl.centertel.pl 06.06.10, 22:04
          ja też mam takiego kupiłam za 250 ale nie żałuje polecam i pozdrawiam
    • Gość: Emilka Re: sony IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.06.10, 21:23
      Ja swojego SE K800i sprzedałam na allegro za 210zł.
      • Gość: Aga Re: sony IP: 94.254.193.* 06.06.10, 21:39
        A ja swojego kupiłam za 120 złotych.z papierami ze wszystkim praktycznie nowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka