Gość: :) IP: *.chelmno.mm.pl 11.05.11, 21:11 Tutaj fajna przeróbka..." Stadionowy upadek":P www.youtube.com/watch?v=nsz_7zugwqQ Interpretacja polskiego loga:) asset.soup.io/asset/1888/8471_c17b_500.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :) Re: Logo i Upadek IP: *.chelmno.mm.pl 13.05.11, 22:11 www.youtube.com/watch?v=M3sa7PuAxjA Odpowiedz Link Zgłoś