IP: *.tvgawex.pl 21.07.12, 08:28
Czy pamiętacie boks w Chełmnie? Walki, które odbywały się chyba co tydzień? Albo na hali albo w jednostce wojskowej na Biskupiej? To były czasy i emocje!
Powspominamy?
Obserwuj wątek
  • Gość: żal Re: Boks IP: *.kpsi.pl 21.07.12, 13:39
   W CCH tylko piłka , siatkówka, motocross jest dotowane, tam gdzie najwięcej odbywa się burd. Reszta klubów sportowych ma utrzymać sie same ( gdzie tu rozwój krzewieniA kultury sportowej) gdzie przy kosztach samego wynajem sali to utrzymania klubu nierealna.
   Przykład za Wisły w CSW jest wiele klubów sportowych gdzie dzieci, młodzież , dorośli mogą uczęszczać darmowo!
   PISAĆ PETYCJE DO RADY MIASTA O WSKRZESZENIE KLUBU BOKSERSKIEGO!!!!!!!!
   Nie wiedzą jak i skąd pieniądze to niech pojadą do sąsiadów i zobaczą.
  • Gość: XXX Re: Boks IP: *.tvgawex.pl 21.07.12, 20:48
   Trenerzy byli z prawdziwego zdarzenia. Pamiętam jak przychodzili do szkoły i pilnowali czy ich podopieczni nie opuszczają się w nauce. Tacy drudzy ojcowie. Wymagający.
   Pamiętam jak biegałem na walki. Szkoda, że to gdzieś zanikło.
   Kogo pamiętacie z bokserów?
  • Gość: us Re: Boks IP: *.tvgawex.pl 22.07.12, 15:47
   Największa głupota to wpompowywanie kasy w dziurawy worek nazwany "piłką nożną" !!!
   Nasza drużyna miejscowa już nie wspomnę o narodowej od 40 lat nie spowodowała zachwytu i dumy. Przez te wszystkie lata stracone nadziejami i rozczarowaniami, trzeba było wspomóc sporty indywidualne a nie drużynowe , tam gdzie są wyniki - proste.
   ps jak jesteś dobrym cukiernikiem to nierób na siłę z siebie dobrym mechanikiem.
   • mg_jajko Re: Boks 25.07.12, 22:14
    witam Bardzo dobrze wspominam kolegów z klubu bokserskiego Fam Chełmno.Trenowałem w latach 97-03 w Świeckiej Wdzie. Często wyjeżdżaliśmy na zawody,turnieje-makroregion tzw. okręgówka Puchar Polski czy Mistrzostwa Polski, oj było tego. Dużo rozmawialiśmy na temat naszych klubów -niestety chłopacy narzekali na warunki w jakich trenowali. Nieogrzewana sala gimnastyczna podarte worki czy też stare rękawice.Wielokrotnie kupowali sprzęt za prywatną kasę.Natomiast jak wyjeżdżaliśmy na wspólne obozy letnie czy zimowe to cieszyli się że mogą trenować w godziwych warunkach. Pozdrowienia dla Wencel,Mróz i młody Dąbrowski oraz trenera lecz nazwiska już nie pamiętam ale pamiętam jeszcze jednego trenera.Przyjeżdżał do Świecia (SP NR7) i trenował tych co stawiali pierwsze kroki Tu zaczęła się moja przygoda z boksem .Bardzo miłe wspomienia.
    • Gość: X Re: Boks IP: *.tvgawex.pl 26.07.12, 21:49
     Pamiętam braci Pawłowskich, Urtowskiego, Wencla...
     Może by założyć sekcję? Karate istnieje w Chełmnie dzięki zaangażowaniu jednego ambitnego człowieka. Zapewne pomógłby w założeniu klubu bokserskiego w Chełmnie.
     Coś mi świta, że w tamtym roku był już taki wątek i gość z e Świecia oferował swoją pomoc jako trenera. Tylko ilu byłoby chętnych? Może zorganizować jakieś spotkanie?
  • Gość: Andrzej z Laskowic Re: Boks IP: *.centertel.pl 26.07.12, 04:26
   Co to za farmazony? Boks w tym kraju nie istnieje,upadł dawno i go nie ma i nie będzie.I całe szczęście,bo kojarzy mi się z samymi alkoholikami i chlorami.Lujowstwo ,a nie boks. I w szczególności w Chełmnie i Świeciu. O czym wy tu piszecie? Do widzenia!!!!
   • mg_jajko Re: Boks 26.07.12, 20:46
    Chyba nie masz pojęcia o co nam tak naprawdę chodzi.Burak z Ciebie i tyle.Treningi bokserskie prowadzone przez dobrego trenera wprowadzały dużo dyscypliny w życie młodego człowieka.Ciebie najwidoczniej nie miał nikt pokierować to może jeszcze nie za późno żeby skorzystać z lekcji dobrych manier.Natomiast w Twojej miejscowości Laskowice również przez jakiś czas była sekcja bokserska prowadzona przez zasłużonego i szanowanego trenera.Jeżeli jesteś na tyle bystry to wiesz o kim mowa.
  • Gość: dsa Re: Boks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.12, 13:37
   Sport w Chełmnie i Polsce był najbardziej rozwinięty w czasach "siermiężnego" PRL-u. Przypomnijcie sobie jaką sportową potęgą była Polska - boks,kolarstwo, piłka,lekkoatletyka-czołówka światowa. Ważny był czynnik wychowawczy-wiejskie LZS-y skupiające młodzież,sport w warunkach małych ośrodkach, jak m.in. Chełmno. Obecnie jakjest-każdy widzi,jaki ustrój,taki sport i kultura,czyli dziadostwo.Smutne,ale prawdziwe.
   • Gość: Gosc Re: Boks IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.07.12, 08:38
    KAKTUS Ty wstretny bydlaku pomysl niedorozwinieta sieroto ile mlodych ludzi spedzalo czas na treningach a co za tym idzie nie wystawali na rogach proszac o drobne na chleb w plynie oczywiscie ale Ty zamiast mozgu masz swoje odchody i pozostan tak jak napisalem na wstepie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka