Dodaj do ulubionych

SIEMANO Chełmno !!!!!!!

30.06.05, 23:46
mam zamiar wybrać sie w te wakacje do waszego miasta...
i chciałbym abyście mi napisali co tu warto zobaczyć...
słyszałem, że macie ładne zabytki, ale co powiecie o klubach ?
Mam nadzieje, że mi doradzicie........
pozdr. całe CHEŁMNO
coooler1 z BDG
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: SIEMANO Chełmno !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 23:59
      pisz na gadu: 1551858
      • Gość: Sandra Re: SIEMANO Chełmno !!!!!!! IP: 81.210.32.* 02.07.05, 11:14
        No powiem tak hehe miasteczko co prawda małe hehe ale wartościowe i zajebiste!
        mówią na to ze to dziura hehehe a dla mnie to jest jak ser hehe z dziurami heh
        i nie wszytko dziurą jest!Zabytki są naprawde ładne!zdobią miasto!heh oprucz
        tego to Miasto to jest Miastem Zakochanym hehe nioo ! nio a jeżeli chodzi o
        rozrywki to no jest basen heh no i jest w pobliżu nasze Jezierko starogrodzkie
        hehe z nowym pomostem heh co prawda woda brudna heh!ale jeszcze w poblisku jest
        wiele innych jeziorek! oprczu tego w Chełmnie jest Kręgelnia heh całkiem
        zajefajna miła z klasą i przytulna!heh jezeli chodzi o bary,kluby,puby itp...
        no co my tu mamy jest Spichlerze heh ciemno tam i daje to klime heh!jest takze
        Warka heh ona ujdzie w tłoku! Są także tam małe spelunki typu Pool! hehe ale to
        dla dzieci! jest jeszcze Komisariat Wrzos itp.. heh fajna i z klasą jest
        Karczma Chełmińska tam jest swojsko ale z klasą i wyjebiście heh tyle ze trochę
        kosztuje tam bycie heh ! Nio i co tu jescze do zapropowanie hehe no Pizza City
        jak chcesz se pojesc pizzy albo mamarossa heh zajebisa klima heh!małe przytulne
        Vezuwiusz heh nio a jak chodzi o dyski! no to pozostała Farbryka heh prawie
        cała zajeta przez dzieci heh znaczy sie młodzież ale no i strasi tez sie znajdą
        heh troche stara i bez klasy ale idzie sie pobawić!Jest jeszcze Manhatan ale
        tam to juz bardziej zalicza sie do kategori spelun heh! ogólnie w Chełmnie jest
        jeszcze wile miłych miejsc i mozna fajnie spędzić czas! a gdy chcesz się niezle
        ubawić w soboty itp.. to zawitaj obok Chełmna do Kokocka na dyske!heh tam to
        jest klasa i wogle luzz!Pozdrawiam! I do Chełmna zapraszam!Powinnes
        niepożałować!heh!także fajne na amfitatrze sa zabawy heh Chełmno sie zajebiscie
        na nich bawi! Pozdrówka !i sorry za błędy!Żem sie rozpisała heh!Pa
        • Gość: hmm Re: SIEMANO Chełmno !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.05, 14:50
          Najwieksza atrakcja w chelmnie jestesm JA!!!! Reszty nie warto ogladac!:P

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka