Dodaj do ulubionych

Kebab w City Pizza???

29.01.09, 22:41
Hej widziałem, że oblepili Pizza City jakimiś naklejkami... No i że
wprowadzili w swoje menu kebab...Jadł już tam ktoś???dobry?? a jak tam obsługa
bo była nieciekawa, ale długo tam nie byłem może się coś zmieniło?? No tak
konkurencja rośnie i trzeba zachęcać klientów teraz, żeby przetrwać na naszym
rynku..pozdro
Obserwuj wątek
    • Gość: ??? Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.gprs.plus.pl 31.01.09, 22:17
      Właśnie dziś ze znajomymi byliśmy w City na kebabie i dosłownie
      porażka!Cena w miare bo kosztuje 7zł pozatym jest mały sos czosnkowy
      bardzo kwaśny i wpip kapusty dają jak dla krolika a bułki pieka w
      tym piecu co pizze!!!Ble...
    • Gość: Wierna! Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 22:39
      porazka! kebab ochydny mało miesa, pełno surówki bułka przypalona a
      na dodatek wulgarna obsługa
      • Gość: siemka Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 02:48
        czemu wulgarna?co Ci powiedzieli? ja bylem i kebab wmiare
      • Gość: zzzz Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 01:21
        wierna ochydny jak ty hehehhehheh jestem ciekaw jak bys ty otworzyla swoj
        bar co bys tam serwowala co kroliki nie macie czego sie juz czepiac
    • Gość: ttttttt [...] IP: 89.231.150.* 01.02.09, 13:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: wwd Re: Kebab w City Pizza??? IP: 80.51.140.* 01.02.09, 15:00
      dd
    • Gość: Wierna! Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 15:39
      do Siemki temu wulgarna ze siedzie sobie kulturalnie przy stole a z
      zaplecza same epitrty lecą :| to naprawde nie jest miłe. By mogli
      zamknąć tą city pizze
      • Gość: xxxx [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 01:19
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: llll lll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 20:33
          ja bylem z kumple wczoraj i niemoge nic zlego powiedziec na temat kebaba super byl
          • Gość: konsument Re: lll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 20:43
            obsługa , a raczej jej brak jest beznadziejna ... ta dziewczyna z
            wiecznie obwieszoną mordą jakby pracowała tam za kare ... . Co do
            kebaba najgorszy jaki do tej pory jadłem bułka była tak sucha jakby
            z 2 tygodnie lezała na słoncu , miesa właściwie brak , za to na
            pewno nadrabiaja surówkami jezeli mozna tak to nazwac . Nic w nim
            nie ma smaku . Kebab na miejscu a nawet talerzyka nie podali
            żenujące [;

            Życze jak najszybszego zamknięcia :)
    • Gość: jadam w bdg Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.gprs.plus.pl 07.02.09, 10:54
      co wy wiecie o kebabach?
      tu w chelmnie tak naprawde NIGDZIE nie serwuja kebaba...
      jak by mi w bdg podali pocieta kapuste biala, podsmazona watrobe (czy co to w
      ogole jest bo na pewno nie kebab) i na dole czerwona kapusta to bym ich chyba
      wysmial :D zreszta wstyd by im nie pozwolil czegos takiego podac :P

      podsumowujac: w chelmnie sprzedaja pieczywo z jakims miesem i dwoma rodzajami
      kapusty a nie KEBAB... podejrzewam ze nikt z was nie jadl kebaba...
      • Gość: asasa Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.09, 11:44
        No tak... przecież Ty jadasz w Bydgoszczy Ty jesteś kimś bo wiesz co to kebab !
        Ku*wa kolejny "światowiec" ! Na bank sam tam wpier**dalasz jakąś bułkę z wątrobą
        (tak jak napisałeś) i 5 rodzajów kapusty.
      • Gość: aaaaaaas Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.09, 11:48
        aaa i kur*wa powiedz jak tam u Ciebie w "Żydgoszczy" wygląda kebab ?? Pewnie
        zamiast "wątroby" macie smażone psy i dlatego u was nie ma problemu z kundlami.
        Według Ciebie bułka z surówką i mięsem to nie kebab... To nie chce jednak
        wiedzieć co Ty tam wpier*dalasz
        • Gość: :) Re: Kebab w City Pizza??? IP: 89.231.148.* 07.02.09, 13:39
          pl.wikipedia.org/wiki/Kebab :)
          • Gość: LG Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.range86-170.btcentralplus.com 07.02.09, 18:02
            W ogole Pizza City to jedna wielka porazka!! Zastanawiam sie dlaczego jeszcze
            istnieje o.O ?
    • Gość: Zając Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 12:31
      Mięso na kebab powstaje z resztek. Resztki wsadza się do specjalnego
      pomieszczenia w którym woda pod wysokim ciśnieniem (taki szlałf)
      oddeziela je od kości, skóry i reszty syfu. poniewaz to resztki jest
      tam bardzo mało mięsa a co zatym idzie białka, ta czarna bryła to w
      jakiś 70% tłuszcz zwięrzęcy. Sam syf... odkąd to obejrzałem nie
      zjadłem już ani 1 kebaba....
      • Gość: fred Re: Kebab w City Pizza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 21:14
        jadałem już w każdej pizzeri w cch,no i pewnego dnia wybrałem się też,,tak z
        ciekawości" do Pizza City,i gdybym powiedział że dostałem kupę to w tym momencie
        bym obraził slowo kupa,bo to COŚ było tak paskudne ze nie zjedliśmy nawet po
        kawałku do końca,ciasto zakalec ,blade i wogóle jakieś śmierdzące było to
        coś,tylko sobie siary narobiłem przez nich,a najlepsze jest to że ta "pizza"
        nosiła nazwę CITY!!! ,nie pamiętam -jedna z droższych,jak nie najdroższa. No i
        robił ją taki pajac,brunet z Dominikańskiej. Obsługa to porażka,mina taka jak
        gdybym tej lasce rodzinę wybił,jeszcze krzywo się lampili że jej nie zjedliśmy.
        Dziwi mnie to że ona jeszcze funkcjonuje,pewnie zamawiają tam ludzie których
        pierwsza pizza byla właśnie z tamtąd,i nie znają innych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka