romek347
29.01.09, 22:41
Hej widziałem, że oblepili Pizza City jakimiś naklejkami... No i że
wprowadzili w swoje menu kebab...Jadł już tam ktoś???dobry?? a jak tam obsługa
bo była nieciekawa, ale długo tam nie byłem może się coś zmieniło?? No tak
konkurencja rośnie i trzeba zachęcać klientów teraz, żeby przetrwać na naszym
rynku..pozdro