Gość: absolwentka IP: *.chelmno.mm.pl 27.04.09, 13:10 gdzie mogę znależć pracę na wakacje,skonczyłam lo posługuję sie komunikatywnie j.niemieckim i angielskim. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: iza Re: praca dla młodych IP: *.chelmno.mm.pl 12.05.09, 22:40 zbiór owoców w Grecji albo Hiszpanii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wika Re: praca dla młodych IP: *.chelmno.mm.pl 06.06.09, 23:54 Moze UP ma jakieś oferty na wakacje sprawdx Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lok Re: praca dla młodych IP: *.chelmno.mm.pl 07.06.09, 23:00 Truskawki w Hiszpanii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UP Re: praca dla młodych IP: *.chelmno.mm.pl 08.06.09, 08:30 Zapraszam do pośredniaka Odpowiedz Link Zgłoś