IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 16:23
Jestem zainteresowany kupnem konsoli sony psp. mile widziane gry w dodatku, prosze o rozsądne oferty:)
Obserwuj wątek
    • Gość: mack Re: KUPIĘ!!! IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 17:44
      ja swojego psp tanio się nie pozbęde mam wszystko gry pokrowiec katra 4 gb +1 bg
      przerobiona jak nowa...
      • Gość: arteq Re: KUPIĘ!!! IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 17:56
        mów konkretnie co masz i ile chcesz:)
        • Gość: mack Re: KUPIĘ!!! IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 19:02
          powiedziałem co mam (2000) chyba to jest.. 700.
          • Gość: arteq Re: KUPIĘ!!! IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.09, 21:40
            przykro mi, ale nie mamy o czym gadać:)
    • Gość: arteq Re: KUPIĘ!!! IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 16:53
      ponawiam pytanie:)
      Chce ktos sprzedać psp? ale taniej niż za 700 zł xD
      • Gość: wojtas Re: KUPIĘ!!! IP: 80.51.140.* 28.05.09, 17:36
        za 700
        • Gość: arteq Re: KUPIĘ!!! IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 20:40
          nie umiesz czytać? jeeeny co za ludzie...
          • Gość: WOJTAS Re: KUPIĘ!!! IP: 57.90.36.* 29.05.09, 04:16
            690 JESLI JESTES ZAINTERESOWANY DAM NAMIARY
            • Gość: carman Re: KUPIĘ!!! IP: *.xdsl.centertel.pl 29.05.09, 10:26
              witam mam do sprzedania PSP silver slim, karta 4Gb,słuchawki z
              mikrofonem,ładowarka samochodowa i zwykłą, kabelek USB, pokrowiec, przerobiona,
              gry na plytach ok 30 GB 590zl...
          • Gość: fikcjaxx Re: KUPIĘ!!! IP: *.bmly.cable.virginmedia.com 30.05.09, 19:16


            tu masz link pzdr.
            www.ceneo.pl/categories.aspx?search=yes&categoryID=1919&searchText=portable&inDesc=False&minPrice=
            0&maxPrice=99999999&gclid=CMOKv6LF5JoCFcE63godhCa8BA
      • Gość: fikcjaxx Re: KUPIĘ!!! IP: *.bmly.cable.virginmedia.com 30.05.09, 19:20

        jeszcze tu luknij
        www.allegro.pl/item649609096_playstation_portable_psp_3004_czarna_gratis_etui.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka