cookie_monsterzyca
16.10.09, 12:20
sobie postawiłam na ten rok :)
Żeby go nie zmarnować tak bezczynnie to obiecałam sobie w ramach postannowień nowopaździernikowych, że po nowym roku idę na krav mage, na kurs pływania, i hiszpański, o :)
To IP wygląda jak wymiary, wysoka kobieta, figura gruszka ;)