16.10.09, 12:20
sobie postawiłam na ten rok :)
Żeby go nie zmarnować tak bezczynnie to obiecałam sobie w ramach postannowień nowopaździernikowych, że po nowym roku idę na krav mage, na kurs pływania, i hiszpański, o :)

To IP wygląda jak wymiary, wysoka kobieta, figura gruszka ;)
Obserwuj wątek
    • zloty.strzal Re: cel 16.10.09, 12:24
      Ja dzisiaj miałam zacząć chodzić na basen, a wyszło jak wyszło:/ Ale opłacony
      już mam, to chodzić będę.
      • cookie_monsterzyca Re: cel 16.10.09, 12:48
        Chodzić jak chodzić na ten basen, ja się najsampierw pływac muszę naumieć ! :)
        • cookie_monsterzyca Re: cel 16.10.09, 12:50
          Poza tym z mobilizacją nie powinno być problemu bo na basen mam 5 minut, po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko mojego bloku :)
        • zloty.strzal Re: cel 16.10.09, 13:07
          Ja to nie wiem jak można nie umieć pływać w ogóle. Wczoraj chciałam koleżankę
          namówić, żeby się ze mną zapisała, a ona też nie umie :|

          Jeszcze ok, ci co są na chlor uczuleni i się boją basenów, no ale cała reszta?
          • cookie_monsterzyca Re: cel 16.10.09, 13:17
            Jako niewielki odsetek całej reszty odpowiadam Ci : kiedyś potrafiłam się kulawą żabką przemieścić w wodzie, ale miałam wtedy z 9 lat, a potem przez kilka lat nie pływałam i uwierz mi, że można zapomnieć .
            A teraz jestem stara, boję się położyć płasko na wodzie jeśli ktoś mnie nie trzyma, a nawet jak trzyma to i tak ja jestem sztywna cała :/
            • niski.oktan Re: cel 16.10.09, 13:57
              To potrzebujesz takich samych zajęć z pływania jak Natalka z napierdalanki. Ktoś musi cię odblokować. :)
              • 8n Re: cel 16.10.09, 14:00
                za to natalka pięknie pływa!

                i kiedyś reprezentowałam swoją szkołe w konkursie wiedzy morskiej i nauczyłam
                się miliona węzłów!
                • niski.oktan Re: cel 16.10.09, 14:14
                  Natalka rusalka! :)
                  • 8n Re: cel 16.10.09, 14:22
                    skąd wiesz?

                    kiedyś jeszcze w podstawówce miałam z koleżankami taką zabawę w rusałki.

                    polegała na tym, że brało się odświeżacz powietrza w sprayu i trzeba było się krećić w okół własnej osi, ręce do góry jak baletnica i rozpylać zapach i spiewac swoje imiona - rusałka natalka! rusałka maja! rusałka ewa!
                    • niski.oktan Re: cel 16.10.09, 14:44
                      Gdyż ja bywałem Szuwarkiem. :D (Tylko wtedy jeszcze tak ładnie nie pachniało, bo najbliższe odświeżacze były w Berlinie Zach.)
                      • 8n Re: cel 16.10.09, 14:58
                        kocham być młoda
                        • niski.oktan Re: cel 16.10.09, 15:27
                          Minie.
            • wilowka Re: cel 16.10.09, 20:47
              Można nie umieć pływać. Można się bać wody i wkurzać jak sie do uszu leje.

              Można też się nauczyć, jak ja rok temu :) SAMA! :)

              Nie pomne już ilu wdzięcznych chłopców mą wdzięczną kibić w celach edukacyjnych
              obejmowało.

              Dupy a nie pedagogi słimalne!
              • cookie_monsterzyca Re: cel 16.10.09, 21:01
                O, no i to jest mobilizujące, znaczy, że jednak można :)
                Od mojej kibici z ręcyma spadów, bo tam tłuszczyku torchę, jak się spali w pracy i będę miała figurę jak Monica Belucci to ewentuaaaaaalnie ;)
                • zloty.strzal Re: cel 16.10.09, 21:05
                  Co za szczęście, że ja się naumiałam dzieckiem będąc.
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: cel 16.10.09, 13:00
      Nic tak nie dopinguje jak zapłacenie za zajęcia... :D
    • 8n Re: cel 16.10.09, 13:02
      ide z toba na Krav Mage!

      chociaz ostatnio rozmawialam z takim chlopcem co smiga w milionie sztuk walki i
      mowi ze to bez sensu, bo jak przyjdzie co do czego to i tak nie odwaze sie
      nikomu zrobic krzywdy :/
      • niski.oktan Re: cel 16.10.09, 13:12
        Na tym właśnie polegają zajęcia z samoobrony dla kobiet - przede wszystkim
        pracuje się nad przełamaniem imperatywu niewyrządzania ludziom krzywdy. Uczą
        też, jak kopnąć w jaja, ale to szczegół.
        • 8n Re: cel 16.10.09, 13:19
          a jeśli jestem niereformowalna? :(
          • niski.oktan Re: cel 16.10.09, 13:39
            Prosta sprawa - jeżeli nie satysfakcja gwarantowana, to zwrot kosztów. :)
            A jak będą się opierać, to dasz w ryj! :D
      • cookie_monsterzyca Re: cel 16.10.09, 13:15
        Cho! :)
        Oj no ja też miałabym opory żeby przywalić komuś śmietnikiem czy wbić mu widelec w udo :)
        Ale to wypracowuje Ci odruchy
      • zloty.strzal Re: cel 16.10.09, 13:30
        Na Krav Mage to trzeba mieć kondychę niezłą. Ja zostaję przy nieuszkadzającym judo.
        • cookie_monsterzyca Re: cel 16.10.09, 13:36
          Ja wcale nie mam kondychy i jestem tak nierozciągnięta jak tylko można :)
          Umrę na tych zajęciach ale trudno
          • zloty.strzal Re: cel 16.10.09, 13:52
            Najwyżej umrzesz na rozgrzewce:D

            Kolega kiedyś trenował, w cenie treningów miał jeszcze jakąś siłkę i coś tam
            jeszcze, więc szaleć można. On i tak po pracy za bardzo czasu nie miał ćwiczyć,
            ale póki chodził, to był zadowolony. No i ponoć odkrył, że mięśnie nawet ma;]
    • gazeta_mi_placi Re: cel 16.10.09, 13:05
      Ja miałam zapisać się na siłownię,pójść do fryzjera i na dwa wolontariaty i jakoś tak wyszło :-(
      • zloty.strzal Re: cel 16.10.09, 14:25
        Nie wyzłośliwiaj mi się tu, bo bym poszła, jakbym chora się nie robiła. A w
        zeszłym roku chodziłam i w tym też będę;]
    • baba_krk Re: cel 17.10.09, 11:12
      No to mamy identyczne plany, powodzenia nam życzę! :D
      Punkt - 1 powinnam była zrealizować 2 lata temu, ale zerwałam mięsień.
      Punkt - 2 od miliona lat zapisuję się na naukę i zapisać nie mogę, po ostatnich
      wakacjach mam już ogromną motywację.
      Punkt 3 - no z tym mi łatwiej idzie ;)
    • dr.verte Re: cel 17.10.09, 17:47

      cookie_monsterzyca napisała:

      > że po nowym roku idę na krav mage,


      a ciekawe po co , w niczym ci to nie pomoże bo jak przychodzi co do
      czego liczy się tylko brutalna siła , a tak jeszcze pomyślisz że coś
      umiesz , zaczniesz się bronić i to tylko agresje wzbudzi w napastniku
      i zrobi ci porządne kuku


      > na kurs pływania,


      tego też nie rozumiem , kurs pływania mają wszyscy w trzeciej klasie
      podstawówki


      > i his zpański, o :)


      to dobry pomysł i jeden z najłatwiejszych do nauczenia języków
      • zloty.strzal Re: cel 17.10.09, 17:58
        dr.verte napisał:

        >
        > cookie_monsterzyca napisała:
        >
        > > że po nowym roku idę na krav mage,
        >
        >
        > a ciekawe po co , w niczym ci to nie pomoże bo jak przychodzi co do
        > czego liczy się tylko brutalna siła , a tak jeszcze pomyślisz że coś
        > umiesz , zaczniesz się bronić i to tylko agresje wzbudzi w napastniku
        > i zrobi ci porządne kuku

        Dla poprawienia własnej sprawności fizycznej?
        • dr.verte Re: cel 17.10.09, 18:22
          zloty.strzal napisała:

          >
          > Dla poprawienia własnej sprawności fizycznej?
          >


          to akurat krav maga w tym kierunku nie rozwija
          • zloty.strzal Re: cel 17.10.09, 18:52
            Bardziej od siedzenia przed kompem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka