Dodaj do ulubionych

dzię dobry

13.01.11, 15:42
Czy to forum zyje jeszcze? Zagladalam tu czas temu jakis, pod innym jeszcze nickiem ktory nierozsadnie skasowalam. Szukam alternatywy wobec FK, bo po pierwsze wkurza mnie niemilosiernie znikanie watkow a po drugie kilka chamsko nudnych osobnikow. Zaopiekujecie sie?
Obserwuj wątek
    • zloty.strzal Re: dzię dobry 13.01.11, 15:55
      0riana napisała:

      > Czy to forum zyje jeszcze? Zagladalam tu czas temu jakis, pod innym jeszcze nic
      > kiem ktory nierozsadnie skasowalam.

      Zoofka? :D
      • redundant Re: dzię dobry 13.01.11, 16:13
        zoofka to teraz rzona. :P
      • gupia_rzona Re: dzię dobry 13.01.11, 16:14
        spadówa :D
        ja zmieniłam nicka po sześciu latach używania o czym lojalnie was poinformowałam :) Na razie mi się nie spieszy do kolejnej zmiany. Jam stała w uczuciach

        Do autorki - tu też są nudne osobniki :) np. ja :P
        • 0riana Re: dzię dobry 13.01.11, 16:39
          Nudne sa ok, te chamskonudne mnie wkurw...
          • redundant Re: dzię dobry 13.01.11, 18:03
            Za to tutaj będziesz miała pod dostatkiem ciszy. :D Jeśli ją lubisz, będzie gót. :)
            • z-malej-litery Re: dzię dobry 14.01.11, 01:00
              sorry! - ale to nie ja!

              :D
    • redundant Re: dzię dobry 13.01.11, 16:12
      Spoko. :) Tu każdy jest pod innym nickiem. :D
      • gupia_rzona Re: dzię dobry 13.01.11, 16:15
        wiem, że Ty też bo ja tu jak rasowy szpieg wywiad wstępny mam za sobą :P
        • nexstartelescope Re: dzię dobry 13.01.11, 16:18
          Identifaj jorself, program!
          • gupia_rzona Re: dzię dobry 13.01.11, 16:33
            ofkorz!
    • izabellaz1 Re: dzię dobry 13.01.11, 20:47
      0riana napisała:

      > Zaopiekujecie sie?

      Panowie z pewnością :D

      A ja jak przyniesiesz butelkę :P
      • wilowka A dziędobry 13.01.11, 21:57
        Dwie butelki :)
        • gupia_rzona Re: A dziędobry 13.01.11, 22:15
          trzy, bom z piwa wróciła i ssanie mnie wzięło na alko.
          • redundant Re: A dziędobry 13.01.11, 22:25
            > ... ssanie mnie wzięło na alko.

            Chociaż raz mogłabyś powiedzieć coś, czego nie wiemy. :P

            :D
            • gupia_rzona Re: A dziędobry 14.01.11, 09:41
              :D no co ja poradzę, żem oliwa? lubię pić. Ciekawe ile w stanie jest znieść wątroba
    • qw994 Re: dzię dobry 14.01.11, 08:29
      Ja to specjalnie opiekuńcza nie jestem, ale dam z siebie wszystko!
      PS. Butelka mile widziana.
      • izabellaz1 Re: dzię dobry 14.01.11, 10:31
        qw994 napisała:

        > PS. Butelka mile widziana.

        To już będzie czwarta! Dziewczyna zbankrutuje zanim się tu zdąży zadomowić :D
    • puszysta_gimnazjalistka Re: dzię dobry 14.01.11, 09:17
      Dzień dobry, forum łapie drugie tchnienie, mam nadzieję.
    • sru_karka Re: dzię dobry 14.01.11, 10:11
      Cześć ;)
      Miło Cię gościć w naszych skromnych progach ;)
    • 0riana Re: dzię dobry 14.01.11, 11:18
      W takim razie kilka na zapas
      polskie dla partiotow:
      https://farm4.static.flickr.com/3269/2859295947_69f0a5c79b.jpg?v=0
      i zagramanicze kolorowe gowno dla snobow ;-)
      https://2.bp.blogspot.com/_8yDm-RRgfGA/S79VmdvHQXI/AAAAAAAAFu8/ZPGVROU1RAk/s1600/The+10+Weirdest+Vodka+Flavors.jpg

      W odpowiedzi na pytanie, nie zoofka tylko znowuwzyciuminiewyszlo (jezu, jak dawno tego nie pisalam...)
    • forumowicz_pospolity Re: dzię dobry 14.01.11, 14:57
      znowuwzyciuminiewyszło?
      przeciez ty stara doopa forumowa jestes, po co sie pytasz czy mozna?:)
      • 0riana Re: dzię dobry 14.01.11, 16:23
        Bom arcydobrze wychowana!
    • berta-live Re: dzię dobry 14.01.11, 17:50
      Pytanie, czy to forum jeszcze żyje, zazwyczaj powoduje powrót na ojczyzny łono pewnego forumowicza, który bardzo nas lubi. ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka