0riana
13.01.11, 15:42
Czy to forum zyje jeszcze? Zagladalam tu czas temu jakis, pod innym jeszcze nickiem ktory nierozsadnie skasowalam. Szukam alternatywy wobec FK, bo po pierwsze wkurza mnie niemilosiernie znikanie watkow a po drugie kilka chamsko nudnych osobnikow. Zaopiekujecie sie?