Dodaj do ulubionych

Sprzedali SPEC-a

27.07.11, 07:03
A jak zaczęłam szukać informacji o tym, to Google podpowiedział mi to: www.sprzedamdziewictwo.pl/

Ktoś potrzebuje dorobić? :]
Obserwuj wątek
      • swiete.jeze Re: Sprzedali SPEC-a 27.07.11, 20:25
        Nie, ale może to radio było pisowskie.

BTW czy u dostawców tych wszelakich dóbr jest jakaś konkurencja? Bo w telekomunikacji monopol (niby) jest złamany, ale jak z prądem, gazem, wodą, cholera wie czym jeszcze? Bo tam tak samo jest problem z infrastrukturą.
        Przyszedł dziś list od PGNiG, że podnoszą ceny i jak się nie podoba, to można zrezygnować z ich usług i się zastanawiam jaka jest alternatywa. Elektryczna kuchenka i elektryczne ogrzewanie?
    • stedo Re: Sprzedali SPEC-a 27.07.11, 20:11
      Ostatnio gdzieś tu czytałam jak ludzie handlują nerkami, kawałkami wątroby i oczywiście szpikiem. Ale to już wtedy idzie w dziesiątki tys. zł. Tylko trzeba do Niemiec się udać.A dziewictwo można zrenegerować i wielokrotnie sprzedawać. To może być nawet dochodowy interes.Tylko reflektanci na ten towar mogą być szajbnięci, to trza by jeszcze w ochronę zainwestować.
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Sprzedali SPEC-a 31.07.11, 01:48
      Mnie bardziej zastanawia fakt że zdecydowana dysproporcja pomiędzy popytem a podażą (dokładniej 316 ofert sprzedaży i 0 ofert kupna) nie wpływa zasadniczo na poziom cen.

Najwyraźniej dziewictwo nie jest dobrem które podlega zasadom wolnego rynku. Uważam że jest to temat wart co najmniej doktoratu. Tylko nie wiem czy z ekonomii czy z anatomii aby określić czym się różni wartość dziewictwa od wartości dajmy na to nerki.

A tak btw. czy jest analogiczna strona dla mężczyzn? A jesli tak to ciekawe jakie tam są ceny i jak kształtuje się stosunek popyt/podaż.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka