Dodaj do ulubionych

Zapisalam sie na drugie studia:]

29.09.08, 18:28
i to na dzienne, ale bedzie smiesznie. Zeszyciki sobie juz kupilam, bo
dowiedzialam sie ze jestem przyjeta. Jednak mam zamiar byc tam tylko przez
krotki czas, by przypomniec sobie jezyk, a potem albo przeniose sie na
zaoczne, albo wyniose sie stamtad na dobre, by w koncu, po dalszych zmianach
przeprowadzic sie do Poznania, tak jak chcialam (no,chyba,ze po drodze wpadne
na jeszcze inny pomysl).O rany, o rany,znowu do lawki trzeba bedzie usiasc;DD
Obserwuj wątek
    • nexstartelescope Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:29
      Przyznaj się, że od wojska uciekasz :)
      • dita.von.teese Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:30
        :D a nie nie, i nie wiem, czy wojsko byloby takie zle;]
        • milleniusz Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:40

          > :D a nie nie, i nie wiem, czy wojsko byloby takie zle;]

          Eee, wojsko jest do dupy i w wojsku trzeba robić słoniki. Bleee.
          • kitek_maly Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:42

            > w wojsku trzeba robić słoniki.

            Możesz rozwinąć? :->
            Czy to ma jakiś związek z trąbą? :->
            • milleniusz Słoniki 29.09.08, 18:45

              > Możesz rozwinąć? :->
              > Czy to ma jakiś związek z trąbą? :->

              A pewnie, że mogę. Ze słonikami to jest tak, jak w tej anegdocie:

              - Tatusiu, tatusiu zrób, żeby słoniki biegały...
              - Synku, słoniki są zmęczone, biegają dla ciebie cały dzień.
              - Ale tatusiu, ostatni raz.
              - No dobrze, kompania! Maski włóż! Biegiem marsz!

              :)))
              • kitek_maly Re: Słoniki 29.09.08, 18:47

                Yhym. Innymi słowy - fala.
          • dita.von.teese Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:47
            > Eee, wojsko jest do dupy

            a czy to moglbys tez rozwinac?:)
            • milleniusz Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:51

              > > Eee, wojsko jest do dupy
              > a czy to moglbys tez rozwinac?:)

              Nie. To mi się wyrwało w chwili słabości z mych dyplomatycznych ust. Wojsko do
              obrony naszych granic przed wrogiem jest! A po szczegóły odsyłam do anegdoty o
              słonikach. :)
    • kitek_maly Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:40

      A gdzie teraz mieszkasz? :-)
      • dita.von.teese Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:43
        o miasto pytasz?
        • kitek_maly Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:47

          No przecież nie o Twoje warunki socjalno - bytowe. :-)
          • dita.von.teese Re: Zapisalam sie na drugie studia:] 29.09.08, 18:51
            a w takiej tam miescinie kilkudziesieciotysiecznej, nad jeziorami. Bo to
            Kolegium Nauczycielskie jest,a magazyniera juz mam z tzw.porzadnej uczelni;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka