dita.von.teese
29.09.08, 18:28
i to na dzienne, ale bedzie smiesznie. Zeszyciki sobie juz kupilam, bo
dowiedzialam sie ze jestem przyjeta. Jednak mam zamiar byc tam tylko przez
krotki czas, by przypomniec sobie jezyk, a potem albo przeniose sie na
zaoczne, albo wyniose sie stamtad na dobre, by w koncu, po dalszych zmianach
przeprowadzic sie do Poznania, tak jak chcialam (no,chyba,ze po drodze wpadne
na jeszcze inny pomysl).O rany, o rany,znowu do lawki trzeba bedzie usiasc;DD