liisa.valo
13.10.08, 14:42
Każdy może sobie założyć wątek jaki chce.
A jak komuś coś się nie podoba, czytać nie musi. A jeśli nie jest w stanie
znieść tego wszystkiego, to może rzeczywiście nie powinien na nasze forum
przyłazić.
Powiedziałabym, że każdy powinien zdrowo jebnąć się chujem w łeb jak mu na
mózg pada i robi z igły widły, ale wiem, że tu takich słów używać nie wolno.
Więc nie wsadziłam ich w tytuł wątku, co by oczu nie kalał.