Dodaj do ulubionych

Parę starych

04.02.09, 15:12
Ale może nie wszyscy znają.

_______________


Na polance w środku Stumilowego Lasu siedzi Puchatek przy ognisku i piecze
kiełbaski. Przychodzi Kłapouchy, wiec Puchatek go grzecznie zaprasza, żeby się
przyłączył. Kłapouchy siada wiec przy ognisku, razem sobie pieką te kiełbaski,
ale coś gadka się nie klei.
Wiec Kłapouchy, żeby rozluźnić atmosferę, zaczyna się Kubusiowi zwierzać i mówi:
- Wiesz Puchatku, ja to właściwie nie lubię Prosiaczka...
Na co Puchatek:
-To nie jedz.



- Jaka jest różnica między politykiem a rzeką?
- Rzeka czasami odrywa się od koryta.



Dwie kolezanki w sklepie rozgladaja sia za ciuchami. Podchodzi ekspedientka:
- W czym moge pomóc?
- Szukam ciekawej sukienki na lato.
- Jakie ma pani wymiary?
- 170 cm, 50 kg, 90/60/90...
Na to kolezanka:
- No co ty Kaska?! Nie jestes na Gadu-Gadu!



- Fakt, moja żona jest dość dobrze zbudowana, ale to dlatego, że cierpi na
rzadką chorobę.
- Ach tak, przykro mi... Co to za choroba?
- Bulimia Alzheimera: obżera się jak szalona, ale zapomina zwrócić.



Dziennikarka przeprowadza wywiad na siłowni z mięśniakiem, który na wszystkie
jej pytania odpowiada:
- yyyyyyy
- yyyhy
- no
- eeee...
W końcu zdenerwowana młoda dziennikarka mówi:
- Dobrze, to jeszcze ostatnie, krótkie pytanie - po co panu głowa?
A mięśniak na to:
- Jem niom...



Dwóch Arabów miało w USA parę spraw do załatwienia. Udało im się załatwić je
za jednym zamachem...


Obserwuj wątek
    • 3.14-czy-klak Re: Parę starych 04.02.09, 15:15
      Para zakochanych spaceruje po parku:
      - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię...
      - To znaczy?
      - Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloizę...
      - Czyli jak?
      - Jak?! Srak! Czytałeś kurwa coś w ogóle?
      - Tak! Nasza Szkapę. Ugryźć cię w dupę?
      • milleniusz Re: Parę starych 04.02.09, 16:01

        > - Tak! Nasza Szkapę. Ugryźć cię w dupę?

        Nieee. To szło inaczej:

        - Tak! Nasza Szkapę. Pociągniesz?

        :D
        • 3.14-czy-klak Re: Parę starych 04.02.09, 16:12
          wersja z gryzieniem jest bardziej seksi:)
          • milleniusz Re: Parę starych 04.02.09, 16:15
            3.14-czy-klak napisała:

            > wersja z gryzieniem jest bardziej seksi:)

            Ale tu nie o romantyzm idzie tylko o zderzenie tych górnolotnych głupotek z
            twardo osadzoną na ziemi fizjologią. Słodkie.
    • dzikoozka Re: Parę starych 04.02.09, 15:15

      :))))) nie znałam zupełnie :))))

      Ja jestem całe życie poprawna :) idzie się przyzwyczaić :)
      -------
    • razzmatazzy Re: Parę starych 04.02.09, 15:23
      milleniusz napisał:


      > A mięśniak na to:
      > - Jem niom...
      >

      :DDDDD
    • juz_niedlugo_wiosna Re: Parę starych 04.02.09, 16:30
      najlepsza bulimia Alzheimera :DDD
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka