Dodaj do ulubionych

Internet + telefon na Kabatach

25.08.03, 14:56
Witam serdecznie,
korzystajac z Waszego doswiadczenia, chcialbym sie poradzic w
nastepujacej sprawie. Chcialbym zalozyc telefon oraz stale lacze u
nas na dzielni :)
Zastanawiam sie ktora wybrac oferte Aster City czy TPSA z
Neotrada... za kazdy glos rozsadku ;) bede wdzieczny.
Czekam na Wsze opinie...

Pozdrawiam
G.
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa Re: Internet + telefon na Kabatach IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 25.08.03, 23:15
      Od dwóch lat jestem podłączona do Aster City. Internet "chodzi" idealnie. Nie
      jestem w stanie podać teraz dokładnej opłaty (ok.120 za m-c). Opłaty za telefon
      (abonament za ok. 40 zł - w tym 15 min. rozmowy) są duzo niższe niż w TP SA, a
      między uzytkownikami Aster impuls naliczany jest co 5 min. Przy podłączaniu do
      sieci skorzystałam z jakiejś promocji, ale nie pamiętam jak to było:(
      Reasumując: jestem zadowolona, nie wróciłabym juz do TP SA. Rachunki przychodzą
      czytelne, nie reklamowałam dotychczas zadnego.
    • miriam_73 Re: Internet + telefon na Kabatach 27.08.03, 14:08
      Tepsę radzę omijać szerokim łukiem. Zwłaszcza tę bandę leserów na Wąwozowej.
      oni są tam chyba tylko po to żeby robic dobre wrażenie. Robią łaskę, że w ogóle
      z potencjalnym klientem zamienią parę słów, a wszystko się kończy
      na "konieczności ekspertyz, pomiarów technicznych" itp. bzdurach.
      Jak w lutym odbierałam na Ursynowie klucze budynek, w uzgondieniu z TP SA oraz
      Asterem był juz okablowany, była tylko kwestia ostatecznych podłączeń i
      puszczenia sygnału. Tepsa zwodziłam mnie 3 miesiące, 3-krotnie składałam
      zamówienie na telefon po czym zapadała ... cisza (a po interwencjach gadki, że
      badania pomiary itd.). W miedzyczasie zrobili pic na wodę o nazwie t"ymczasowy
      punkt obsługi klienta" w sąsiednim bloku gdzie siedziała znudzona, niedomyta
      baba, która na wszystkie pytania znała tylko jedną odpowiedź "nie wiem",
      poobwieszali klatkę plakatami z hasełkami "promocja" itp kłamstwa. Na telefon
      juz było znowu "ekspertyzy pomiary itd itp"...

Aster jak wszedł w marcu z kablówką to internet podłączali od ręki (od tamtej
      pory czyli od marca chodzi bez zarzutu - była krótka przerwa ok 2 godz. jeden
      raz z powodu jakiejś awarii), nastepnego dnia po złożeniu zamówienia, natomiast
      w zakresie telefonów sami zadzwonili i poinformowali że już zakładają i czy
      jestem zaiteresowana. Miałam telefon uruchomiony w ciągu 48 godzin. Rachunki
      mam znacznie niższe od rodziców którzy mają Tepsę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka