Gość: kami
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.04.05, 21:21
Chcialabym uslyszec Wasze opinie na temat tego tygodnika. Dla mnie to przerob
najgorszych odpadow z polskiej prasy, razenie sensacyjkami, tematyka -
wladza, kasa, seks. Taki tabloid w skondensowanej wersji. I zbyt duzy Łodzio-
centryzm.