Dodaj do ulubionych

Wybierz obciach lata

    • Gość: gora komentarze ble IP: *.pronet.lublin.pl 25.07.06, 17:20
      wiekszosc czytajacych zgodzi sie tylko z 3, 4 i 10 punktem, reszta komentarzy to
      zenada i swiadczy tylko o zawisci autorow w stosunku do osob preferujacych wyzej
      opisany styl ubioru letniego. Do tego autorzy widocznie nie znaja sie na modzie,
      piszac ze nei mozna nosic skarpetek w sandalach,skoro w tym sezonie modne sa
      nowo zaprojektowane skarpetki do tychze wlasnie butow. co do wystajacych
      stringow, to jest to element sparwiajacy ze kazda kobieta wyglada bardziej
      sexy:)podobnie jak obcisle krotkie spodenki
      dziekuje za uwage :)
      • mariawitka Re: komentarze ble 19.07.07, 11:21
        Pisze ze Szwajcarii.Tutaj biali ludzie nosza skarpetki do sandalow - prawie
        bez wjatkow. Powyzsze niepoprawne politycznie zdanie nie ma zadnych kontekstow
        rasistowskich - przysiegam!- zawiera jedynie obserwacje. /A te wyjatki to
        polacy/
    • Gość: squrel Re: Wybierz obciach lata IP: *.slp.vectranet.pl 22.06.08, 22:56
      trudno jest mi pojac jak ktos kto pisal do Filipinki (czyli Pani Monika B.)zostal kims wyznaczajacym trendy w modzie? a widzieliscie ja? jak sie ubiera? bo moze tylko pisac jej latwo co?
      • Gość: szwester Re: Wybierz obciach lata IP: *.chello.pl 10.07.08, 13:32
        mój drogi. pani monika b. w tej chwili jest redaktorem mody w gazecie avanti i
        nie zostałaby wyznaczona na takie stanowisko, gdyby na modzie się nie znała, to
        raz. a dwa: widziałam wiele razy, jak pani monika się ubiera i mogę cię
        zapewnić, że zawsze wygląda schludnie i elegancko, choćby miała na sobie zwykłe
        jeansy i t-shirt.
    • Gość: Ja pkt 10 IP: *.omi.pl 01.10.08, 19:42
      To znaczy, że będąc studentem nie mogę się elegancko ubrać? Niestety do żadnej
      eleganckiej teczki nie wejdzie laptop, śniadanie, notatki itd. A jeśli nawet -
      spróbuj to potem nosić w jednej ręce cały dzień, Panie Skibo.
    • Gość: cebra23 skarpetki + sandały IP: 83.2.170.* 03.04.09, 15:08
      Nie oceniajcie pochopnie. Moj tata tak chodzi z jednego prostego powodu. Latem
      nogi intensywnie się pocą a bawełniane skarpetki to jedyna rada aby pot się
      wchłonął, nie ma odparzeń, stopy dłużej są wypoczęte. Rzeczywiście nie wygląda
      to najlepiej ale dla niektórych ważniejsza jest wygoda niż ładny wygląd.
      Jeżeli tak to ok :)
    • Gość: Max Robert Leszczyński IP: 78.133.249.* 12.08.09, 08:43
      Kimże jest ten fako, żeby innych oceniac. Odezwała się k... ikona
      mody. Sam jest wsiurem. Wypłynął dzięki idolowi, inaczej po dziś
      dzień nikt by go nie znał. Tam też krytykował wszystkich jakby był
      nie widomo kim. Co on sobą reprezentuje WIEŚNIAK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka