Gość: gora komentarze ble IP: *.pronet.lublin.pl 25.07.06, 17:20 wiekszosc czytajacych zgodzi sie tylko z 3, 4 i 10 punktem, reszta komentarzy to zenada i swiadczy tylko o zawisci autorow w stosunku do osob preferujacych wyzej opisany styl ubioru letniego. Do tego autorzy widocznie nie znaja sie na modzie, piszac ze nei mozna nosic skarpetek w sandalach,skoro w tym sezonie modne sa nowo zaprojektowane skarpetki do tychze wlasnie butow. co do wystajacych stringow, to jest to element sparwiajacy ze kazda kobieta wyglada bardziej sexy:)podobnie jak obcisle krotkie spodenki dziekuje za uwage :) Odpowiedz Link Zgłoś
mariawitka Re: komentarze ble 19.07.07, 11:21 Pisze ze Szwajcarii.Tutaj biali ludzie nosza skarpetki do sandalow - prawie bez wjatkow. Powyzsze niepoprawne politycznie zdanie nie ma zadnych kontekstow rasistowskich - przysiegam!- zawiera jedynie obserwacje. /A te wyjatki to polacy/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: squrel Re: Wybierz obciach lata IP: *.slp.vectranet.pl 22.06.08, 22:56 trudno jest mi pojac jak ktos kto pisal do Filipinki (czyli Pani Monika B.)zostal kims wyznaczajacym trendy w modzie? a widzieliscie ja? jak sie ubiera? bo moze tylko pisac jej latwo co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szwester Re: Wybierz obciach lata IP: *.chello.pl 10.07.08, 13:32 mój drogi. pani monika b. w tej chwili jest redaktorem mody w gazecie avanti i nie zostałaby wyznaczona na takie stanowisko, gdyby na modzie się nie znała, to raz. a dwa: widziałam wiele razy, jak pani monika się ubiera i mogę cię zapewnić, że zawsze wygląda schludnie i elegancko, choćby miała na sobie zwykłe jeansy i t-shirt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja pkt 10 IP: *.omi.pl 01.10.08, 19:42 To znaczy, że będąc studentem nie mogę się elegancko ubrać? Niestety do żadnej eleganckiej teczki nie wejdzie laptop, śniadanie, notatki itd. A jeśli nawet - spróbuj to potem nosić w jednej ręce cały dzień, Panie Skibo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cebra23 skarpetki + sandały IP: 83.2.170.* 03.04.09, 15:08 Nie oceniajcie pochopnie. Moj tata tak chodzi z jednego prostego powodu. Latem nogi intensywnie się pocą a bawełniane skarpetki to jedyna rada aby pot się wchłonął, nie ma odparzeń, stopy dłużej są wypoczęte. Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej ale dla niektórych ważniejsza jest wygoda niż ładny wygląd. Jeżeli tak to ok :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Robert Leszczyński IP: 78.133.249.* 12.08.09, 08:43 Kimże jest ten fako, żeby innych oceniac. Odezwała się k... ikona mody. Sam jest wsiurem. Wypłynął dzięki idolowi, inaczej po dziś dzień nikt by go nie znał. Tam też krytykował wszystkich jakby był nie widomo kim. Co on sobą reprezentuje WIEŚNIAK Odpowiedz Link Zgłoś