Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    16.11.09, 23:15
    Rok temu zakupiłam w sklepie Aldo kolczyki. Okazały się zwyczajnym badziewiem,
    gdy po zakupach wróciłam do domu i wyjęłam je z opakowania okazało się, że
    pręcik który wkłada się do ucha jest złamany. Za kolczyki zapłaciłam 60zł i
    nigdy nie mialam ich na sobie. Reklamacja została odrzucona...
    Dziś mam problem z odebraniem kolczyków ze sklepu, gdyż obsługa sklepu Aldo
    twierdzi, że nie mogą mi ich zwrócić.
    Czuję się oszukana i okradziona na 60 zł.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka