wodacz
16.11.09, 23:15
Rok temu zakupiłam w sklepie Aldo kolczyki. Okazały się zwyczajnym badziewiem,
gdy po zakupach wróciłam do domu i wyjęłam je z opakowania okazało się, że
pręcik który wkłada się do ucha jest złamany. Za kolczyki zapłaciłam 60zł i
nigdy nie mialam ich na sobie. Reklamacja została odrzucona...
Dziś mam problem z odebraniem kolczyków ze sklepu, gdyż obsługa sklepu Aldo
twierdzi, że nie mogą mi ich zwrócić.
Czuję się oszukana i okradziona na 60 zł.