Gość: kaska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 23:28 dziewczyny co sadzicie o tej sukni??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: buehehehe Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.asternet.pl / 213.155.191.* 23.01.05, 12:41 zapomniałaś o linku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.pl / 62.233.173.* 23.01.05, 20:48 calkiem fajna ta suknia. zupelnie nic nie widze ;] Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 21:45 fantastyczna kiecka. Ile za nia dałaś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @neta Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 21:47 Słyszałam o czapce niewidce ale o sukni mh........jeszcze nie:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 21:49 szata juz byla: slyszeliscie o tym nagim krolu, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 21:50 bylam szybsza o minute Odpowiedz Link Zgłoś
szafa.bojowa Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:05 cicho!!! ta suknia tak blyszczy, ze az mruzymy oczy i dlatego jej nie widzimy...albo to jakas nowa technika zwiazana z telepatia??? Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:10 kasia z linkiem tez nam znikla...mam nadzieje, ze sie nie poczula urazona. Odpowiedz Link Zgłoś
kadlubek07 Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:16 To juz nie bedzie zwykły link, to bedzie długo wyczekiwane wydarzenie :) ...przyznajcie, że jestescie ciekawe :) Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:18 no to fenomen, watek rosnie bez podmiotu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SpiderMan Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 22:16 Gość portalu: kaska napisał(a): > dziewczyny co sadzicie o tej sukni??? Czesc dziewczyny !!! Co powiecie na ta suknie ???? cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=3016&item=5355522926&rd=1#ebayphotohosting _________________ Dzien bez rajstop to stracony dzien www.rajstopy.6x.to Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:19 przyznam, ze na sukniach sie nie znam, bo ja to taki typ mirandy - praktycznej do bolu. ale to chyba ladna sukienka, na jakis bal arystokratek... Odpowiedz Link Zgłoś
kadlubek07 Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:30 To jest kostium do przedstawienia? jak tak i to przedstawienie jest o księzniczkach i innych takich, to fajna, al e jesli ktos miałby w tym wyjśc, np na studniówke to radziłabym się zastanowic...powaznie... a za te pieniadze mogłabym pojechac na wakacje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SpiderMan Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 22:19 Gość portalu: kaska napisał(a): > dziewczyny co sadzicie o tej sukni??? Czesc dziewczyny !!! Co powiecie na ta suknie ???? cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=3016&item=5355522926&rd=1#ebayphotohosting _________________ Dzien bez rajstop to stracony dzien www.rajstopy.6x.to Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:21 te rajstopy dla mena to na serio? Odpowiedz Link Zgłoś
szafa.bojowa Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:34 nie chce nic mowic, ale to JESZCZE NIE TEN LINK, a dokladniej nie ta osoba*...no nic musimy dalej czekac... *zalozycielka watku ma inne IP Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:36 no tak, ale i tak jest ciekawie. vide sygnaturka. Odpowiedz Link Zgłoś
szafa.bojowa Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:49 sie kurna nas czepiaja, nie moja sygnaturko?? :P heh sorki, ale dzisiaj mam troche wolnego czasu i jestem ogolnie przymulona i zeschozowana :) Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:59 nie szkodzi, ja musze siedziec i pacwoac i wesolo mi sie czyta. Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:00 ah szafo, sygaturka spidermana, zerknij. Odpowiedz Link Zgłoś
szafa.bojowa Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:07 daino napisała: > ah szafo, sygaturka spidermana, zerknij. no rzeczywiscie..ja juz zaraz ide spac..obiecuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:08 ..ja juz zaraz ide spac..obiecuje :) nieee ! i cholera znowu sam tu bede robil? Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:43 eee, taki zestaw to ja moge uszyc w dwa dni... hobbystka jestem, nie zawodowa krawcowa, a robilam bardziej zaawansowane technicznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @neta Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 22:46 Sukienki nie ma;(, autorki też nie;( ma ale za to jaki odzew;) Odpowiedz Link Zgłoś
kadlubek07 Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:50 Dokładnie...sprawdzam ten wątek co 5 minut, z nadzieją, ze wreszcie sie pokaze..:P Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 22:58 bo my se chcemy pogadac, kazdy pretekst dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @neta Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:05 No tak zamiast iść spać to my debatujemy nad nieistniejącą sukienką:))))))) Naprawde nam się nudzi;) Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:07 powstanie z tego rekordowy watek. ps ja sie nie nudze, ja uciekam od obowiazkow;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @neta Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:11 Dobra to jak już tak siedzimy to się was poradze a raczej spytam. Jak myślicie ściemnia czy nie? www.allegro.pl/show_item.php?item=40325089 ORGINAŁY CZY DOBRE PODRÓBY???????? Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:17 nie doradze, trzeba by jakiegos wielbiciela diesli spytac...ale ja z dystansem bym podchodzila do allegro i ebay... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @neta Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:21 To widze,że tak jak ja.Kasa niby nie duża ale szkoda i to stracić.W każdym razie dzięki.Wrzuce na Forum może ktoś się zna na Dieselach. Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:24 dokladnie;) czasem na ebay oferuja tanio torebki i bezczelnie jest napisane ze oryginal, a to fatalna podrobka kupowana u goscia na ulicy z workiem i rozbieganym wzrokiem, co sprzedaje za 3/4 ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:25 tzn to na ebay 3x drozej Odpowiedz Link Zgłoś
kadlubek07 Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:22 Mozliwe...ale szczerze, podobaja Ci sie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @neta Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:26 Podoba mi się ten drugi krój jaki facet ma w ofercie.Nie wiem czy miałaś kiedyś Diesel na t....u bo ja tylko przymierzałam ale czułam się w nich rewelacyjnie a właściwie to wogóle ich nie czułam ;) dlatego z chęcią bym sobie kupiła tylko cena troche odstrasza.W sklepie 500-600 zł nie sądzisz że przegięcie?? Odpowiedz Link Zgłoś
kadlubek07 Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) 23.01.05, 23:33 Sądze :) chodzi Ci o te? www.allegro.pl/show_item.php?item=40310803 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @neta Re: PROSZE O OPINIE - LINK !!!:)))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:42 Dokładnie:))Bardziej tradycyjne. Nie podobają ci się???Diesel mają to do siebie że kroje mają bardziej normalne a nie typu "bojówki"lub temu podobne ;/ ale naprawde są bardzo wygodne.I chętnie bym je kupiła gdyby były faktycznie orginalne ale może się okazać,że to jakaś tandetna podróba i wtedy....i kasy i spodni brak. Odpowiedz Link Zgłoś