Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Bielizna TANIA

    03.02.05, 13:41
    Witajcie Dziewczyny!
    Chciałabym zapytać Was jak często kupujecie bieliznę? Jaka to jest bielizna,
    chodzi mi o rodzaj, ile przeciętnie wydajecie na takie zakupy i czy
    byłybyście zainteresowane takimi zakupami przez internet.
    Już zdradzam o co mi chodzi.
    Otóż: przewertowałam wstępnie sklepy internetowe i przeliczyłam ceny. Oferuję
    Wam zakupy bielizny w cenach o ok. 40% niższych niż w sklepach internetowych.
    Chciałabym tylko usłyszec od was jaką bieliznę lubicie i czy w ogóle
    jesteście zainteresowane zakupami przez internet.
    Osobom zainteresowanym prześlę jutro przykładowe zdjęcia oferowanej bielizny.

    Zainteresowane osoby proszę o kontakt na mojego maila:
    yoolcia20@NOSPAM.gazeta.pl, ew. GG 3359766, tel. kom. 888753243
    pozdrawiam Ula
    Obserwuj wątek
      • Gość: yol Re: Bielizna TANIA IP: 217.8.161.* 03.02.05, 14:10
        od jakiegoś czasu kupuję tylko i wyłącznie bieliznę INTIMISIMI. Przerwaznie
        czekam na przeceny i wtedy raz na pół roku kupuje dużo: kilka staników,
        kilkanascie par majtek (wydaję ok. 500 PLN). Generalnie lubię i noszę wszystkie
        rodzaje bielizny od sportowej, po fikusna i klasyczna koronkę.

        Kupowałambym przez internet, ale tylko i wyłącznie produkty INITIMISIMI. Według
        mnie to jedyna firma na rynku, która ma rozsądną cenę i super jakość!
      • Gość: zuzaba Re: Bielizna TANIA IP: *.softlab.gda.pl 03.02.05, 14:16
        Kupuję głównie Triumpha, staniczki na fiszbinach, ale nie push-up, majteczki
        też w Atlanticu i Key.]
        No, jak 40 % taniej, to jestem chętna.
        • yoolcia20 Re: Bielizna TANIA 03.02.05, 14:18
          Podaj mi namiar na siebie to wyślę Ci jutro wieczorem swoją ofertę.
          Pzdr.
          • Gość: zuzaba Re: Bielizna TANIA IP: *.softlab.gda.pl 04.02.05, 13:21
            Poproszę na gazetę

            zuzaba@gazeta.pl
      • titerlitury Re: Bielizna TANIA 03.02.05, 15:07
        a czy dla wielbicielki SENZY cos by sie znalazło? a papillon? schisser? lorimar?
        • yoolcia20 Re: Bielizna TANIA 03.02.05, 15:13
          W tej chwili nie odpowiem, ale oczekuj odpowiedzi jutro wieczorem.
          • dorotek.k Re: Bielizna TANIA 03.02.05, 16:56
            też poproszę
            • truskawkowa.dziewczyna Re: Bielizna TANIA 03.02.05, 16:58
              czy moge prosic o przeslanie oferty?
      • yoolcia20 Re: Bielizna TANIA 03.02.05, 18:31

        Otóż Dziewczyny, nie mam nic do ukrycia, więc otwarcie przyznaje, że oferowana
        bielizna jest produkcji firm azjatyckich. Jakości nie mam nic do zarzucenia, z
        doświadczenia wiem coś na ten temat.
        Pojawił się tylko problem z przesłaniem jutro fotek, pojawią się one na Waszych
        skrzynkach w weekend. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
        Myślę, że za proponowaną cenę oferta jest jak najbardziej korzystna.
        Odnośnie opóźnienia w przesyłaniu ofert - cóż nie nadążam z pstrykaniem fotek.
        pozdrawiam - Ula


        • Gość: agata Re: Bielizna TANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.05, 18:50
          ja tez poprosze oferte
          • Gość: Aga Re: Bielizna TANIA IP: *.chrzastkowice.sdi.tpnet.pl 03.02.05, 18:59
            Równiez proszę o ofertę. ptysio@o2.pl
      • Gość: ja tez poprosze Re: Bielizna TANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 10:18
        mi_riam85@o2.pl
        • misiek460 Re: Bielizna TANIA 04.02.05, 14:05
          Ja też. Z góry bardzo dziękuję.
      • Gość: aniap Re: Bielizna TANIA IP: *.mash.pl / 212.160.91.* 04.02.05, 15:38
        jeżeli można także proszę o przesłanie oferty dzięki aniapiekarska@gazeta.pl
      • Gość: lesti Re: Bielizna TANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:49
        ja tez poprosze lesta@poczta.onet.pl
        • Gość: magda Re: Bielizna TANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 21:08
          Ja też poproszę o ofertę: magda.mdd@poczta.fm
          • lhasa1 Re: Bielizna TANIA 04.02.05, 21:23
            no to ja tez chce choc nie sadze by bylo cos w stylu avocado:) lhasa1@gazeta.pl
      • Gość: anulaaaK Re: Bielizna TANIA IP: *.info 04.02.05, 23:26
        Ja rowniez sie dolacze-prosze o oferte:) annnna17@tlen.pl
        • pysia_75 Re: Bielizna TANIA 04.02.05, 23:32
          ja też poproszę!
          • psotka109 Re: Bielizna TANIA 06.02.05, 00:21
            anka109@poczta.fm
            Tez poprosze
            • psotka109 Re: Bielizna TANIA 06.02.05, 00:22
              ech, własnie zauwazylam, ze padła mi poczta .... jesli mozna poprosze o
              wysłanie na maila gazetowego.
              Sorry za klopot
      • Gość: magdii Re: Bielizna TANIA IP: *.bts.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.05, 00:33
        poprosze i oferte. :)
        malami20@poczta.fm
      • dorota20w Re: Bielizna TANIA 06.02.05, 22:16
        ja tez poproszę na kotko gazetowe
      • Gość: ja allegro IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.05, 15:40
        moze kupicie? www.allegro.pl/show_item.php?item=41000333
      • Gość: Karla Re: Bielizna TANIA IP: 193.41.113.* 08.02.05, 15:46
        ja tez poprosze
        carolina80@poczta.onet.pl
      • marra.vln Re: Bielizna TANIA 08.02.05, 15:46
        ja kupuje tylko Samante! swietna firma,swietne kroje,jakosc,cena tez "swietna':)
        ale sa warte... Staniki zwykle ponad 120zł...poza tym na moj rozmiar szyje
        idealnie,jak zadna inna!
        • Gość: ooonnaaa Re: Bielizna TANIA IP: *.jsn.osi.pl 16.02.05, 17:49
          i coooooo????
      • Gość: ja nowe allegro IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.05, 19:22
        www.allegro.pl/show_item.php?item=42098258
        polecam
        • Gość: wkurzona Re: nowe allegro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 19:24
          dostala ktoras z Was tą oferte na maila?
          bo ja nie
      • enaka Re: Bielizna TANIA 16.02.05, 22:13
        to ja w takim razie tez poprosze: enaka@gazeta.pl

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka