Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.05, 19:25
    W wątku o owych okropieństwach naczytałam się o tym że pasemka są wyjątkowo
    obciachowe.Ale dlaczego?
    Obserwuj wątek
      • charade Re: Pasemka 24.04.05, 01:34
        Są niemodne, ale ponad wszystko są nieładne i wyglądają obciachowo. Jeśli juz
        pałasz taką atencją do nich, to zrób sobie naprawdę dobre pasemka, które
        nadadzą Twoim włosom trójwyniarowości i takich tam, ale nie będą wyglądały
        sztucznie. Ale broń boże takie paskudne wyraźne pasma, jak co u drugiej różowej
        panienki z pomarańczową opalenizną. Fuj.
      • lucy215 Re: Pasemka 24.04.05, 09:37
        bo wyglądają fatalnie na ciemnych włosach, zwykle są żółte. brzydko
        odrastają.jeśli dziewczyna ma tłuste włosy efekt jest podwójny.
        • Gość: Kamila Re: Pasemka IP: *.telia.com 24.04.05, 09:42
          chyba ty masz cos takiego na glowie, bo ja rzadko widze taki wytwor na glowie.A
          jak ktos ma tluste wlosy to nawet jak ma ciemne wlosy to i tak wyglada
          oblesnie. co do odrostow ,kazda dziewczyna z ciemnymi naturalnie wlosami ma
          odrosty przy blad pasemkach, bo to wlasnie dziewczyny z ciemniejszymi wlosami
          robia sobie przewaznie pasemka.Trzeba chodzic do fryzjera co dwa miesiace po
          takim czasie odrosty nie sa jeszcze na pol glowy.
        • daino Re: Pasemka 24.04.05, 10:03
          lucy215 napisała:

          > bo wyglądają fatalnie na ciemnych włosach, zwykle są żółte. brzydko
          > odrastają.jeśli dziewczyna ma tłuste włosy efekt jest podwójny.



          jak sie ma tluste wlosy to i brak pasemek nie pomoze.
      • Gość: magda Re: Pasemka IP: *.telia.com 24.04.05, 09:38
        jest zupelnie odwrotnie.Od trzech lat mam pasemka na brazowych wlosach robione
        w salonie fryzjerskim. SA cieniutkie i razem z miomi brazowymi naturalnymi
        wlosami wygladaja super.Obciachowo wyglada cala glowa pofarbowana na blond, nie
        naturalnie, a dobrze zrobine pasemka sa wypasione...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka