Gość: Oliwia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.05, 19:25 W wątku o owych okropieństwach naczytałam się o tym że pasemka są wyjątkowo obciachowe.Ale dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
charade Re: Pasemka 24.04.05, 01:34 Są niemodne, ale ponad wszystko są nieładne i wyglądają obciachowo. Jeśli juz pałasz taką atencją do nich, to zrób sobie naprawdę dobre pasemka, które nadadzą Twoim włosom trójwyniarowości i takich tam, ale nie będą wyglądały sztucznie. Ale broń boże takie paskudne wyraźne pasma, jak co u drugiej różowej panienki z pomarańczową opalenizną. Fuj. Odpowiedz Link Zgłoś
lucy215 Re: Pasemka 24.04.05, 09:37 bo wyglądają fatalnie na ciemnych włosach, zwykle są żółte. brzydko odrastają.jeśli dziewczyna ma tłuste włosy efekt jest podwójny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Re: Pasemka IP: *.telia.com 24.04.05, 09:42 chyba ty masz cos takiego na glowie, bo ja rzadko widze taki wytwor na glowie.A jak ktos ma tluste wlosy to nawet jak ma ciemne wlosy to i tak wyglada oblesnie. co do odrostow ,kazda dziewczyna z ciemnymi naturalnie wlosami ma odrosty przy blad pasemkach, bo to wlasnie dziewczyny z ciemniejszymi wlosami robia sobie przewaznie pasemka.Trzeba chodzic do fryzjera co dwa miesiace po takim czasie odrosty nie sa jeszcze na pol glowy. Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: Pasemka 24.04.05, 10:03 lucy215 napisała: > bo wyglądają fatalnie na ciemnych włosach, zwykle są żółte. brzydko > odrastają.jeśli dziewczyna ma tłuste włosy efekt jest podwójny. jak sie ma tluste wlosy to i brak pasemek nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Pasemka IP: *.telia.com 24.04.05, 09:38 jest zupelnie odwrotnie.Od trzech lat mam pasemka na brazowych wlosach robione w salonie fryzjerskim. SA cieniutkie i razem z miomi brazowymi naturalnymi wlosami wygladaja super.Obciachowo wyglada cala glowa pofarbowana na blond, nie naturalnie, a dobrze zrobine pasemka sa wypasione... Odpowiedz Link Zgłoś