Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 17:36
    Po pierwsze nie wiem czy dobrze napisłam, po drugie , czy ma swojąsrtonę, po
    trzecie co sądzicie o jakości tych ubrań - osobiście - szukam zielonego szala.
    Obserwuj wątek
      • n_nicky Re: Kapahl 24.04.05, 22:05
        Po pierwsze zjadłaś jedno "p",ale nic nieszkodzi, po drugie
        www.kappahl.se albo www.kappahl.com , po trzecie z tego,co mi
        wiadomo jakość jest ok.Sam KappAhl to drugi,po H&M,ulubiony sklep Szwedek,toteż
        marka nastawiona na skandynawską prostotę i praktyczność.pozdrawiam:)
        • Gość: wdzięczna Re: Kapahl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 20:23
          dzięki serdeczne!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka