Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 17:36 Po pierwsze nie wiem czy dobrze napisłam, po drugie , czy ma swojąsrtonę, po trzecie co sądzicie o jakości tych ubrań - osobiście - szukam zielonego szala. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
n_nicky Re: Kapahl 24.04.05, 22:05 Po pierwsze zjadłaś jedno "p",ale nic nieszkodzi, po drugie www.kappahl.se albo www.kappahl.com , po trzecie z tego,co mi wiadomo jakość jest ok.Sam KappAhl to drugi,po H&M,ulubiony sklep Szwedek,toteż marka nastawiona na skandynawską prostotę i praktyczność.pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wdzięczna Re: Kapahl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 20:23 dzięki serdeczne! Odpowiedz Link Zgłoś